Home / 90-ті роки / Визначати єдиного кандидата від опозиції на конкретному окрузі має громада

Визначати єдиного кандидата від опозиції на конкретному окрузі має громада

Для того, щоб опозиційні сили перемогли на парламентських виборах 2012 року, потрібно враховувати думку  громадськості щодо кандидатів в єдиному списку та на мажоритарних округах.  Таку позицію під час останнього засідання Комітету опору диктатурі у Львові висловив народний депутат України Володимир В’язівський.

Зокрема, він запропонував напрацювати механізм об’єднання на цьогорічних виборах. Володимир В’язівський також поінформував членів Комітету опору диктатурі про зміст заяви, затвердженої на конференції Львівської обласної організації «Наша Україна». У заяві зазначається, що перемогу на виборах 2012 року може забезпечити лише єдиний список та один узгоджений та підтриманий місцевою громадою кандидат на мажоритарних виборах.

«Відтак опозиційні партії повинні запропонувати своїх  кандидатів, а визначати того єдиного  кандидата від опозиції на конкретному  мажоритарному окрузі має громада», – підкреслив Володимир В’язівський.

З такою ініціативою виступають представники громадськості. Так, під час зустрічі з головою політради «Нашої України» Валентином Наливайченком та народним депутатом України Володимиром В’язівським лідери громадських організацій Сокальщини та Червонограда звернулись до опозиційних політиків з вимогою негайно вести об’єднавчу діяльність, щоб на цьогорічних парламентських виборах перемогти режим Януковича.

«Своїми спільними діями  ви не повинні допустити до парламенту політиків, які служать не людям  і державі, а грошам і владі, перебіжчиків з фракції у фракцію, зрадників  України», – йдеться у зверненні  громадськості до опозиційних політиків.

Відтак представники громадських організацій вимагають дочасного оприлюднення кандидатів від опозиції за єдиним списком та на мажоритарних округах для «люстрації».

Мар’яна КІЦА, («Львівський портал»).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творімо історію спільно!

Напевно, кожен з нас в ці ...