Home / 90-ті роки / Продажу землі – НІ!

Продажу землі – НІ!

23 жовтня 2011 року районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Народному домі м. Сокаль успішно  провела збори громадян з ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо заборони торгівлі землею сільськогосподарського призначення. На них були присутні  понад 200 мешканців Сокаля та району. Учасники одностайно підтримали необхідність визначення майбутнього української землі на всенародному референдумі.

Головуюча  – депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Олександра Небожук зазначила: «Я впевнена в тому, що кожен з Вас відчув на собі ту політику зубожіння, виживання, яку проводить на нас з Вами ця влада. Вони свідомо влаштовують штучний голодомор українському народові у вигляді податкового кодексу, пенсійної реформи, скорочень соціальних виплат, знищують мову та освіту, а зараз  хочуть перейти останню межу терпіння українців – дозволити продавати нашу душу, адже для українця душа – це земля.  Сьогодні ми з Вами повинні робити все можливе, щоб зберегти скарб землі у наших руках».

Очільник Сокальської міської організації ВО «Свобода» Юрій Товарянський, взявши участь в обговоренні, звернув увагу присутніх на наслідки продажу землі сільськогосподарського призначення. «Продаж землі неодмінно призведе до грабунку українців. Український фермер втратить на оренді землі, держава не взмозі буде забезпечити потреби своїх громадян у продовольчих продуктах. Якщо Верховна Рада дозволить продавати землю, тоді доступ до українських чорноземів отримають іноземні фірми та бізнесструктури, зокрема, з Китаю, Росії, Ізраїлю, арабських країн тощо», – наголосив він.

Двірцівський сільський голова Надія Стрілець розповіла про актуальність земельного мораторію в сільській місцевості та складність оформлення і отримання державних актів на землю.

Цікавим виявився той факт, що повну байдужість до питання заборони приватизації землі показали представники місцевої адміністрації, які не забажали прийти та поспілкуватися із сокальчанами.

Присутні учасники зборів висловили повну підтримку свободівцям у питанні ініціювання Всеукраїнського референдуму щодо заборони торгівлі землею сільськогосподарського призначення, проголосувавши одноголосно за визнання доцільності референдуму та створення ініціативної групи по збору підписів громадян.

Проект Закону України «Про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення»: Стаття 1. Торгівля землею сільськогосподарського призначення в Україні заборонена, крім випадків, передбачених статтею 3 цього Закону. Стаття 2. Громадяни України можуть мати у власності землю сільськогосподарського призначення, набуту ними законним способом у ході розпаювання, а також одержану в спадщину за законом. Стаття 3. Продаж землі сільськогосподарського призначення можливий тільки державі Україна в особі спеціально уповноваженого державного органу в порядку і на умовах, визначених спеціальним Законом України. Стаття 4. Цей Закон набуває чинності з дня оголошення результатів Bсеукраїнського референдуму. Верховній Раді України, Президенту України, Кабінету Міністрів України привести Закони України та інші нормативноправові акти у відповідність до цього Закону протягом трьох місяців з дня набуття чинності цим Законом.

Ігор ПЕТРЕНКО, в. о. голови Сокальської районної•організації ВО «Свобода».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Творімо історію спільно!

Напевно, кожен з нас в ці ...