Home / Легка атлетика / Iмені першого директора спортшколи

Iмені першого директора спортшколи

Bже втретє на стадіоні «Сокіл» відбувся традиційний легкоатлетичний турнір пам’яті першого директора Сокальської ДЮСШ Юрія Ганіткевича.

На змагання, окрім сокальських спорсменів, прибули легкоатлети з Нововолинської та Червоноградської спортивних шкіл.

У змаганнях взяли участь спортсмени 1995-98 р. н. Розпочалися змагання невеличкою урочистістю, де виступали директор Сокальської ДЮСШ Роман Плетінка, голова районної ради Олег Солодяк та дочка Юрія Ганіткевича Оксана Проць. Колеги занесли квіти до могили першого директора ДЮСШ.

Розпочалася боротьба за кращі результати, призoві місця. Два роки тому у цьому турнірі брала участь цьогорічна бронзова призерка Перших юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі з бігу на 2000 метрів з перешкодами Оксана Райта, вихованка нашої школи.

Отже серед цьогорічних учасників змагань з бігу та стрибків у довжину кращими були вихованці Сокальської ДЮСШ: Юрій Равлінко, Богдан Мекелита, Володимир Хомин, Юрій Трохімчук (біг на 60 м та 300 м), Богдан Пидляк, Ярослав Когут та Владислав Медведенко (600 м) з Нововолинська. Серед дівчаток перемогу здобули: Мар’яна Сироїд, Вікторія Борута (м. Червоноград), Анна Чепіль (м. Сокаль). На дистанції 60 м і 600 м кращою були сокальчани Христина Обушок та Назар Маковський.

Першу сходинку п’єдесталу в естафетному бігу серед хлопців посіли сокальські легкоатлети, а серед дівчат – команда з Червонограда.
Призери турніру нагороджені пам’ятними медалями, грамотами та солодощами. Особливу підтримку в проведені турніру імені Юрія Ганіткевича надали начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Ярослав Тарасюк, дирекція Сокальської ДЮСШ, підприємець Марія Шамборовська (МТВПП «Ніка») та інші.

Олена КРЕТІВ, керівник змагань.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Днями в місті Кобрин Республіка Білорусь ...