Home / Легка атлетика / На міжобласному турнірі з легкої атлектики сокальчани – в числі кращих

На міжобласному турнірі з легкої атлектики сокальчани – в числі кращих

9-10 березня у Червонограді відбувся міжобласний турнір з легкої атлетики, присвячений Шевченківським дням. На нього були запрошені і легкоатлети ДЮСШ "Соколяни. Понад вісімнадцять учасників під керівництвом тренерів О. Кретів та М. Пікунової взяли в них участь. У змаганнях брали участь дві вікові групи  1998-99 р. н. та 20002001 р. н.

В старшій віковій групі переможцями та призерами стала Христина Мигасюк з бігу на 300 і 600 м I місце. За високі результати дівчину нагородили кубком кращого спортсмена турніру. А також Андрій Пронченков I місце (100 м), Соломія Рудик  II місце (100 м), III місце (300 м), Максим Хробак  III місце (60 м з/т), II місце (600 м), Вероніка Шмирко  III місце з бігу на 30 м. Серед молодшої вікової групи призові місця здобули: Марта Арехта  третє місце (30 м) та третє з бігу на 100 м, Борис Мушко  третє (600 м) III м (стрибки в довжину), Олесь Сусол  друге місце (100 м), Назар Матвіїв  перше (600 м), друге (стрибки в довжину), Анастасія Велика  друге •(600 м), Іра Костишин  третє (стрибки в довжину), Віталій Шмирко  третє (30 м), перше (стрибки в довжину).

В естафеті 4х100 м наші дівчата не змогли посісти перше місце, а хлопці  третє.

Призери нагороджені грамотами та медалями. Хороші результати цих змагань  добрий показник дитячої команди легкоатлетів. Так тримати!   

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Днями в місті Кобрин Республіка Білорусь ...