Легка атлетика

Про високі досягнення сокальських легкоатлетів на чемпіонаті України

У м. Вінниця закінчився Чемпіонат України з легкої атлетики серед учнів 1995-1996 р. н. До складу збірної команди Львівської області входили чотири легкоатлети Сокальської ДЮСШ "Соколяни". Найкраще на дистанції 400 м з бар’єрами виступив Богдан Микелита (55,29 сек.) (на знімку). Він – кандидат у майстри спорту, вже вдруге став чемпіоном України на цій дистанції і завоював золоту медаль, з чим його вітаємо. Мені, першому тренеру, дуже приємно, що вихованець показав такий хороший результат.

На дистанції 400 м Юрій Трохімчук (50,62 сек.) та Артур Назарук на дистанції 400 м з бар’єрами (58,78 сек.) фінішували шостими, а Дмитро Матвійко у потрійному стрибку з результатом 12 м 59 см був десятим.

У комбінованій естафеті 100-200-300-400 м сокальчани Юрій Трохімчук, Артур Назарук, Богдан Микелита завоювали третє місце і отримали бронзові нагороди.

Вітаємо наших легкоатлетів з високими досягненнями на чемпіонатах України. Нині в них канікули, а у вересні – нові старти.