Легка атлетика

Оксана Райта – на чемпіонаті світу

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, що відбувався у Ялті, для Оксани Райти мав особливе значення: за підсумками цих змагань тренерський штаб України сформував команду, яка під синьожовтитм прапором змагається на чемпіонаті світу в Барселоні.

На дистанції 3000 м з перешкодами Оксана Райта показала добрий результат і забезпечила собі квиток до Барселони. Вона була другою, пропустивши перед себе легкоатлетку з Дніпропетровська. Проте на Міжнародних змаганнях Оксана залишила своїх українських конкуренток позаду. На цих світових змаганнях боротьба набагато гарячіша, ніж у Сінгапурі. Тоді Оксана стала третьою, програвши кенійці та ефіопці. Тепер кожну країну презентують по дві учасниці.

І ось повідомлення з Іспанії. Студентка ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Оксана Райта кваліфікувалась до фінального забігу на 3000 м з перешкодами на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів. Вона подолала дистанцію за 10.28,27 хв. і замкнула фінальну дванадцятку. Інша українка, постійна конкурентка Оксани на внутрішній арені  Вікторія Калюжна з Дніпропетровська з часом 10.39,33 у фінал не потрапила. Кращий час у цьому виді змагань, як і очікувалось, показали африканські атлетки: Дейсі Єйкені (Кенія)  9.56,33, Тейнеш Тібіса (Ефіопія)  10.01,48.