Home / Легка атлетика / Старти легкоатлетів

Старти легкоатлетів

У Львові відбувся чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні. Змагання проходили у двох вікових групах: юніори 1995-1996 років народження та юнаки 1997-1998 р. н. Його учасниками були і вихованці відділення легкої атлетики Сокальської ДЮСШ «Соколяни».

Наші легкоатлети досягли високих результатів. В бігу на 400 та 200 м не було рівних кандидатові в майстри спорту Юрію Трохімчуку, який зайняв перше місце. Кандидат у майстри спорту Богдан Микелита на дистанції 200 м фінішував другим. А на 800 м перше місце виборов Юрій Когут і третє в бігу на 200 м здобув Артур Назарук, який виконав норми кандидата у майстри спорту.

Серед учнів 1997-98-99 р. н. найкращим став Артем Матвеєв в бігу на 60 м та стрибках у довжину і виборов перше місце. Христина Мигасюк – в бігу на 400 м зайняла перше місце та на дистанції 200 м – третє, Богдан Леуш в бігу на 60 м здобув друге місце, а також успішно виступили Захар Марфюк в бігу на 60 м та Соломія Рудик на дистанціях 400 та 200 метрів.

Вітаємо переможців і їхніх тренерів Марію Пікунову та Олену Кретів.

Мар`яна КОПЕЙКА,
головний спеціаліст відділу молоді і спорту.

На фото: (вгорі) – команда Сокальської ДЮСШ «Соколяни» на «Фестивалі бігу-2014» у Львові; (зліва) – кандидат в майстри спорту Богдан Микелита, кандидат в майстри спорту Артур Назарук і кандидат в майстри спорту, чемпіон Львівської області з бігу на 400 і 200 м Юрій Трохімчук.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Днями в місті Кобрин Республіка Білорусь ...