Home / Легка атлетика / У Сокальських легкоатлетів – достойна зміна

У Сокальських легкоатлетів – достойна зміна

На чемпіонаті Львівської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 1995-1996, 97-98 років успішно виступила збірна команда Сокальської ДЮСШ.

Перші місця вибороли Юрій Трохімчук (біг на 400 м), Богдан Микелита (біг з бар`єрами на 400 м), Артур Назарук (біг з бар`єрами на 400 м), Христина Мигасюк (біг на 400 м). Другими фінішували: Юрій Равлінко (біг на 110 м з бар`єрами), Дмитро Матвійко (стрибки в довжину), Оля Синов`ят (біг на 1500 м), Захар Марфюк (біг на 400 м). А в естафеті перемогла збірна юнаків у складі Юрія Трохімчука, Любомира Джуся, Артура Назарука, Юрія Равлінка. Радіємо успіхам наших легкоатлетів.

Відбулись також ще одні обласні змагання серед учнів спортивних шкіл 1999-2000 років народження. В стрибках у довжину кращою була Соломія Рудик (перше місце), у бігу друге та третє місця вибороли Максим Хробак, Володимир Семак, Юля Чабаренко.

Наймолодші бігуни Назар Матвіїв, Максим Хробак, Борис Мушка, Володимир Семак перемогли в естафеті. Дівчатка тут були другими – Марта Арехта, Соломія Рудик, Юля Чабаренко, Ірина Костишин. Росте в легкоатлетів достойна зміна.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Днями в місті Кобрин Республіка Білорусь ...