Легка атлетика

Василь Тетерко здобув призові місця на легко-атлетичних змаганнях

30 жовтня в Броварах відбувся легко-атлетичний крос «Осінній лист». На дистанції 15 кілометрів змагались ветерани, усього взяло участь в марафоні 68 учасників. Наш земляк Василь Тетерко показав блискучий результат – 58 хвилин 29 секунд, здобувши «золото». За почесне перше місце він нагороджений медаллю, грамотою і призом.

А уже 12 листопада Василь Тетерко взяв участь в складі збірної України у Міжнародному легко-атлетичному пробігу «Прибалтійська осінь», який проходив в м. Вільнюс (Литва). В змаганнях взяли участь команди України, Швеції, Фінляндії, Росії, Словаччини. На дистанції 30 км у командному чемпіонаті Україна фінішувала другою. Вітаємо з хорошими результатами Василя Тетерка і бажаємо подальших спортивних перемог.