Home / Легка атлетика / ЗНАЙШЛИ ЗОРИНКУ У ДИТИНІ

ЗНАЙШЛИ ЗОРИНКУ У ДИТИНІ

Ці слова, сказані під час урочистої зустрічі з бронзовим призером І Юнацьких Олімпійських Ігор у Сінгапурі з бігу на 2000 метрів з перешкодами Оксаною Райта, яка відбулася цього тижня в райдержадміністрації, є справедливими. Адже Оксаною, вихованкою Сокальської ДЮСШ "Соколяни", нині – студенткою Львівського училища фізичної культури, по праву гордиться Сокальщина, весь Прибузький край. Саме звідси розпочався її шлях у спорт. І це задячуючи батькам, старшому тренеру ДЮСШ "Соколяни" Олені Кретів.

Переможницю Юнацьких Олімпійських ігор вітали голова райдержадміністрації Микола Мисак, голова районної ради Олег Солодяк, заступники голови РДА Наталія Карташова та Марія Христинич, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Львівської ОДА, член відділення НОК Оксана Вацеба та спортовці району. Голова РДА М. Мисак вручив Оксані Райті та її першому тренеру О. Кретів грамоти і цінний подарунок від райдерж-адмі-ністрації та районної ради. Грамотами від Міністерства України у справах сім"ї, молоді та спорту за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, активну громадську діяльність нагороджені директор ДЮСШ "Соколяни" Роман Плетінка та ст. тренер Олена Кретів. Їх вручила О. Вацеба, котра наголосила, що це наш спільний успіх й потрібно побільше дітей залучати до спорту.

Радіють за свою донечку і її батьки – мама Марія Гаврилівна і тато Іван Ярославович, котрі розповіли, що в Оксани є велике натхнення займатися спортом і вони не перечили їй. Повірила в неї і тренер Олена Кретів, підкресливши, що "спорт – це тяжка праця, а Оксана – розумна, слухала настанови і заслужено стала призеркою, ще й встановила рекорд України".

Бронзова призерка О. Райта подякувала за теплий прийом, розповіла про перебування нашої делегації у Сінгапурі, як долала 2000 метрів з перешкодами.

До речі, Оксана була й гостем редакції (інтерв"ю з нею в наступних номерах газети).

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Сокальський бігун в черговий раз став переможцем в міжнародних змаганнях

Днями в місті Кобрин Республіка Білорусь ...