Home / АТО / Ще дві родини загиблих під час АТО військових отримають пенсію

Ще дві родини загиблих під час АТО військових отримають пенсію

Дві родини загиблих під час АТО військово-службовців, яких Указом Президента України посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня, орденом «За мужність» ІІІ ступеня, отримають пенсію за особливі заслуги перед Україною. Відповідні документи підготовлено на розгляд Пенсійного фонду України. Про це йшлося на черговому засіданні Комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Львівській обласній державній адміністрації.

Члени комісії також розглянули клопотання голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 50 особам. Серед них: 21 багатодітна матір, яка народила та виховала п’ятеро і більше дітей до 6-річного віку, відзначена почесним званням «Мати-героїня»; 22 володаря трудових нагород; 5 осіб, нагороджених військовими нагородами; двоє депутатів місцевої ради.

Зауважимо, що з початку року в області розглянуто документи 365 осіб.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники-строковики у Великомостівському Кінологічному навчальному центрі присягнули на вірність українському народові

  19 травня голова Сокальської райдержадміністрації ...