Home / АТО / Львівщину відвідала група іноземних стратегічних радників високого рівня

Львівщину відвідала група іноземних стратегічних радників високого рівня

До Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ прибула група стратегічних радників високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних сил України. Про це повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Основною метою візиту іноземних гостей на Львівщину є надання пропозицій керівництву Міністерству оборони України та Збройних сил України з прийняття рішень щодо впровадження принципових проектів оборонної реформи в Україні.

До складу групи стратегічних радників увійшли стратегічний радник від США генерал (у відставці) Джон Абізейд, стратегічний радник від Литовської Республіки генерал-майор (у відставці) Йонас Андрішкевічус, стратегічний радник від ФРН генерал-лейтенант (у відставці) Волькер Гальбауер та стратегічний радник від Республіки Польща генерал-лейтенант Богуслав Самол. Також до МЦМБ завітали й представники дипломатичних установ та іноземні радники.

На початку своєї роботи група іноземних радників ознайомилася із завданнями та структурою Міжнародного центру миротворчості та безпеки й довідалися про роль JMTG-U в системі бойової підготовки ЗС України, а також про завдання, структуру, перспективи подальшого розвитку Навчального центру підготовки підрозділів МЦМБ.

Львівщину відвідала група іноземних стратегічних радників високого рівня

Згодом іноземні гості завітали до нещодавно відкритого Центру імітаційного моделювання, де вони мали можливість побачити за роботою багатонаціональних штабів, які діють у рамках цьогорічних міжнародних багатонаціональних навчань «Репід Трайдент — 2017», а також оцінити заняття групи українських військовослужбовців на сучасних комп’ютерних тренажерах.

Згодом стратегічні радники високого рівня відвідали одну з багатьох навчальних точок полігону — урочище Бідун. Тут вони спостерігали за ходом проведення навчань одного з підрозділів 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. Під керівництвом іноземних інструкторів наші воїни відпрацьовували перехід батальйону до оборони та ведення оборонного бою.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

школярі побували в кінологічному центрі у Великих Мостах

Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах відкрив свої двері школярам

14 грудня в рамках військово-патріотичного виховання ...