Home / АТО / На військовому полігоні на Рівненщині загинув контрактник з Жовкви

На військовому полігоні на Рівненщині загинув контрактник з Жовкви

У вівторок, 3 жовтня, близько четвертої години ранку під час проведення планових занять на одному із військових полігонів у Рівненській області помер військовослужбовець військової служби за контрактом. Про це повідомила прес-служба 24-ої окремої механізованої бригади ім. Короля Данила у соцмережі Фейсбук.

У повідомленні йдеться, що медичною службою військової частини були проведені невідкладні реанімаційні заходи 47-річному чоловіку, які, на жаль, позитивних результатів не дали.

За попередніми висновками, смерть наступила внаслідок гострої серцево-судинної недостатності. Військовий був мешканцем Львівщини, виходець з міста Жовква.

Для з’ясування детальних обставин та причин, на місці події працює оперативна група військової служби правопорядку та поліції.

За фактом смерті військовослужбовця командиром військової частини призначене службове розслідування, про результати якого буде повідомлено згодом.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Підполковник Сахневич з 51 бригади – той, хто не зламався. За його плечима 11 успішних бойових рейдів, в тому числі й захоплення Савур-Могили

Про подвиг легендарного підполковника, фото якого ...