Home / АТО / Нагороди учасникам АТО

Нагороди учасникам АТО

На cході України досі триває неоголошена війна. Наш спокій тут, в тилу, обороняють кращі сини і дочки України. Вони взяли у руки зброю і стали на захист Батьківщини, а деякі з них за свободу і незалежність Вітчизни віддали найдорожче  своє життя. Серед них і восьмеро військовослужбовців з Сокальщини, які загинули в зоні АТО, це  Віктор Сивак, Валентин Прихід, Ігор Білик, Роман Лагно, Андрій Костенецький, Роман Галас, Юрій Білик, Сергій Мельник. Рідна земля прийняла їх у свої обійми, а нам вони залишили світлу пам'ять і приклад для наслідування. 

3 червня цього року Президент України Петро Порошенко видав Указ "Про відзначення державними нагородами". В ньому, зокрема, йдеться: "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня молодшого сержанта Юрія Білика, уродженця с. Муроване, який загинув під час антитерористичної операції на сході України”. 

На святі Першого дзвоника у Мурованській школі, нагороду батькові  Михайлові Білику  вручили заступник військового комісара Сокальсько-Червоноградського ОРВК Олександр Дерун та голова Сокальської РДА Олег Кожушко. Вони подякували батькам за виховання синапатріота. 

Михайло Білик не стримував сліз, він дякував за визнання героїчного вчинку сина, але зазначив, що жодні ордени та нагороди не замінять батькам їх дитини. 

Після урочистостей усі разом відвідали могилу загиблого воїна, поклали квіти. 

Також передали п'ять комплектів шкільного приладдя для дітей загиблого воїна.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.   

 

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

АТО: промосковські бойовики дев’ять разів порушували перемир’я, поранений український військовий

У неділю бойовики зосередили активність на ...