Home / АТО / Педагоги та учні школи організували вечір пам’яті за загиблим Героєм Антоном Козачуком

Педагоги та учні школи організували вечір пам’яті за загиблим Героєм Антоном Козачуком

Війна на Сході, як ніколи, наблизилася у наші серця і стала особистою справою кожного. Щоб вшанувати світлої пам'яті Антона Козачука  нашого земляка, сокальчанина, випускника школи 1995 року, який загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, педагоги та учні школи організували вечір пам'яті на тему: "Я любив вас усіх та найбільше любив Україну".

На заході були присутні отець Андрій Дутчак, мама Антона  Любов Михайлівна, дружина Надія, сестри Юлія і Христина, брат Сергій, волонтер Олександр Іванов, однокласниці Антона  Наталія Волкова та Наталія Козій, класний керівник Ольга Стасюк, вчителі, учні.

Племінниці Антона  Аліна Козачук та Анастасія Шутовська, які навчаються в школі, запалили свічу пам'яті Героя. Всі схилили голови перед світлою пам'яттю наших земляків, які героїчно полягли на сході України у війні з окупантами, вшанували їх хвилиною мовчання.

Щоб розділити смуток і біль згорьованої родини, щоб душа Антона знайшла вічний спокій у Бога, отець Андрій Дутчак дав духовні повчання та запросив усіх до спільної молитви. Спогадами про сина поділилась мама Любов Михайлівна, брат Сергій, однокласниці. Щиро, задушевно, цікаво розповіла про захоплення Антона в шкільні роки класний керівник Ольга Стасюк.

Активними учасниками заходу були учні Олександр Черпаков, Артур Федунь, Юлія Волошин, Моніка Іванова, Анастасія Мельничук, Ірина Дідик, Лілія Волкова, Вікторія Яштух, які читали патріотичні вірші. Юлія Єременко виконала пісню "Свіча". Розчулила присутніх юна поетеса, учениця 8 класу Софія Забитівська, яка зворушливо прочитала авторську поезію "Пам'яті Антона Козачука".

Антон Козачук постав перед нами на фото серед рідних, друзів, однокласників, побратимів у зоні АТО на сході України. Герой міг зробити ще багато  любити рідних, близьких, кохати, досягати певних висот, виховувати сина, насолоджуватися життям. Якби не війна… Події, що відбувалися в країні, не могли залишити його байдужим. Антон рік перебував у зоні АТО.

Телефонуючи рідним, він обіцяв повернутися, але говорив, що мусів іти, бо не міг не піти. І святкував би незабаром свій 36-ий день народження. Та доля розсудила інакше…

Дирекція школи, вчителі, учні, низько вклоняючись матері Героя, висловлювали слова вдячності за синапатріота, який віддав життя за Україну і за кожного з нас.

Школа пишається своїм випускникомпатріотом. Юні натуралісти разом із учителем біології Галиною Рупою висадили на шкільному подвір'ї калинову алею пам'яті Антона Козачука.

Вчитель історії Наталія Швець, педагог-організатор Мар'яна Семенюк оформили разом із учнями сторінки літопису "Наші герої", заохотили старшокласників до написання науководослідницької роботи про Антона Козачука на тему: "Хто вмирає в боротьбі  в серцях живе повіки!" та взяли участь у конкурсі "Герої не вмирають!".

Сподіваємось, що знайдуться небайдужі громадяни, які допоможуть нам увіковічнити пам'ять про нашого випускника  придбати та встановити меморіальну дошку з портретом Героя на фасаді школи.

Усім нам під силу  віддати честь, шану патріоту, що поклав найцінніше,  власне життя  за Україну, за мир для нас і зробити все можливе, аби пам'ять про Героя жила вічно, щоб ця жертва не була даремною.

Світлана ПРАКТИКА,
заступник директора Сокальської ЗШ І  ІІІ ст. №5.

вечір пам'яті за загиблим Героєм Антоном Козачуком

вечір пам'яті за загиблим Героєм Антоном Козачуком

вечір пам'яті за загиблим Героєм Антоном Козачуком

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Родини учасників АТО району взяли участь у військовому паломництві

22-23 вересня 35 учасників АТО, їхніх ...