Home / АТО / Сенат США схвалив виділення $500 млн військової допомоги Україні

Сенат США схвалив виділення $500 млн військової допомоги Україні

Сенат США схвалив запропонований Пентагоном проект оборонного бюджету на 2018 фінансовий рік, в якому $500 млн передбачено на допомогу Україні. Про це повідомляє The New York Times, пише Європейська правда.

Документ на понад 1200 сторінок передбачає $640 млрд на базові операції Пентагону (це на 37 мільярдів більше, ніж планував президент Дональд Трамп. $60 мільярдів виділено на військові операції за кордоном – в в Іраку, Сирії, Афганістані.

Законопроект також передбачає $500 млн військової допомоги Україні, включаючи летальну зброю оборонного характеру, а також  $100 на допомогу Балканським країнам “протистояти російській агресії”.

Як повідомив президент України Петро Порошенко у Facebook,  до документа також включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, а також на посилення спроможності повітряних та військово-морських сил України.

“Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони”, – наголосив Порошенко.

Раніше законопроект був схвалений Палатою представників, але версія Сенату має відмінності. Тепер обом палатам потрібно буде звести обидва варіанти в один текст. Після цього документ  буде направлений на підпис президенту.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

школярі побували в кінологічному центрі у Великих Мостах

Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах відкрив свої двері школярам

14 грудня в рамках військово-патріотичного виховання ...