Home / АТО / Зігріємо солдатів теплом наших сердець

Зігріємо солдатів теплом наших сердець

Чи помічали ви коли-небудь, як Різдво змінює людей? Ми стаємо добрішими, більше посміхаємося, у нас пробуджується бажання допомогти, підтримати, зігріти. Особливо тоді, коли на сході стільки людей потребують нашого тепла.

Зігріємо солдата теплом своїх сердець… Саме так називалася акція, яка проводилася у селах Свитазівської сільської ради. Жителі Ількович, Свитазева, Суховолі і Равщини охоче відгукнулися на заклик Володимира Мікуланінця, представника Всеукраїнського союзу ветеранів АТО. Зв'язавшись із головою Свитазівської сільської ради Сергієм Войтком, пан Мікуланінець передав лист, що містив перелік речей, які необхідні солдатам. Спільними зусиллями громади сіл зібрали теплі речі, продукти харчування, а також 9720 грн., за які, покликаючись до змісту листа, було придбано 2 планшетні комп'ютери, рулон плівки (100 м), електричний кабель, будівельні цвяхи та електролампочки. 

Приємною несподіванкою стало те, що зібрали велику кількість продуктів харчування. У результаті, зібране у с. Суховоля вирішили віддати на допомогу бійцям Добровольчого Українського Корпусу, яку збирає ГО "Правий сектор-Захід" під керівництвом О. Живко. •А усі речі та продукти, які зібрали у селах Ільковичі, Свитазів і Равщина, за допомогою Всеукраїнського союзу ветеранів АТО доставили 3-ому окремому мотопіхотному батальйону 24-ої механізованої бригади. 

ГО "Правий сектор-Захід", Всеукраїнський союз ветеранів АТО і голова Свитазівської сільської ради Сергій Войтко висловили щиру подяку: директорові Народного дому с. Суховоля Роману Барану, отцю Михайлу Вітту та громаді с. Суховоля; директорові Народного дому с. Равщина Володимиру Мисаку, отцю Ярославу Збитковському та громаді с. Равщина; директорові Народного дому с. Свитазів Мар'яні Мартинюк, отцю Володимиру Августовському, отцю Ярославу Лотишу та громаді с. Свитазів; директорові Народного дому  с. Ільковичі Олександрі Харьковій, отцю Ярославу Кащуку та громаді с. Ільковичі; приватним підприємцям Тетяні Петеновій, Сергію Трачу, Ганні Свистун, Марії Дмуховській, Андрію Рибці, Галині Стоянович, депутатові районної ради, голові фермерського господарства Ігорю Хом'яку. Спасибі всім організаторам акції, тим, хто підтримав і приєднався до неї!

Одним із осередків, що об'єднав людей, став Народний дім с. Ільковичі. Саме тут відбувся святковий концерт "Різдвяна світлиця", який разом з учасниками художньої самодіяльності підготувала для односельчан директор Народного дому Олександра Харькова. Різдво знову об'єднало сили і серця людей для великої мети. Воно звело на одній сцені і вокальний дитячий гурток, і вокальний жіночий ансамбль "Мальви", які колядували так, що хотілося вийти до них і заспівати разом. А де співи, там і танці! Усі зачаровано дивилися, як учасники підготовчої групи танцювального колективу "Бужани", немов маленькі ангелята, вміло витанцьовували під українські мелодії. Завдяки учасникам драматичного гуртка та гуртка художнього слова на сцену вийшов вертеп. Особливими гостями були учасники Всеукраїнського союзу ветеранів АТО. Вони подякували всім присутнім за допомогу і підтримку, разом заколядували. І та колядка знеслася до небес…

Бажаю, щоб у серці кожного з нас палав вогонь любові до родини, до Бога і до України. Давайте зігріємо усіх теплом наших рук, сердець і молитов. Слава Україні! 

Наталія ВОЙТКО, студентка Львівського національного  університету ім. Івана Франка.

       

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Відбувся робочий візит делегації служби охорони державного кордону Литовської Республіки у Великих мостах

Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби ...