Home / АТО / Сокальчани передали допомогу батальйону “Січ”

Сокальчани передали допомогу батальйону “Січ”

10 серпня голова Сокальської районної організації МГО "Сокіл" та кординатор допомоги батальйону "Січ" в Західній Україні Богдан Федун, за зібрані жителями Сокальщини гроші, а саме 5860,00 грн. придбав та передав допомогу батальйону "Січ".

За ці кошти було закуплено 10 бафів ціною 68,00 грн. та 8 пар якісних тактичних рукавиць, з них шість пар "Сondor Syncro Tactical Gloves" ціною 743 грн. та дві пари "Wiley X" (608 грн.). Також закуплено один норвежський казанок (135 грн.).

Все це придбали в магазині "Мілітарист", який надав знижку  на 10 і 25 відсотків, в залежності від товарів. За зекономлені кошти купили побутову хімію і харчі для батальйону "Січ".

Бійці батальйону "Січ" висловлюють подяку жителям Сокаля за 4910 грн., мешканцям Пристані   Надії Труш, Володимиру Доцику, Катерині Кулинич, які пожертвували по 100 грн., а також жителям села Заріка, котрі передали 650 грн. Велика подяка всім, хто надав харчі та кошти в офіс ВО "Свобода" та іншу допомогу, зокрема, за побутову хімію  Віктору Гнатіву і Софії Грицай.

Також керівник "Сокола" передав бронежилет четвертого класу. МГО "Сокіл" та РО ВО "Свобода й надалі будуть допомагати військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО.

Христина ШКАВРІН,
прессекретар РО ВО "Свобода".

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

школярі побували в кінологічному центрі у Великих Мостах

Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах відкрив свої двері школярам

14 грудня в рамках військово-патріотичного виховання ...