Home / Цікаво знати / 5 модних образів у стилі Casual

5 модних образів у стилі Casual

Все більше українців віддають перевагу комфорт і практичність у виборі одягу. Особливо це стосується повсякденного і ділового гардероба, коли від зручності залежить не тільки настрій, але і працездатність. Тому не дивно, що величезну популярність у нашій країні набув стиль Casual (Великобританія), що вдало поєднує неформальне і класичний напрям у виборі чоловічого та жіночого одягу.

Базові напрямки Casual

Чоловічий одяг оптом, представлена в стилі Casual, повинна бути простою, зручною і практичною. Вітається багатошаровість, а також комбінування елементів різних напрямків, що дозволяють відчути повну свободу рухів. Сучасна мода виділяє кілька напрямків цього стилю, що відрізняються базовим набором речей і аксесуарів до них.

1. Smart-casual. Вітає елегантну повсякденність. Жіночий одяг оптом може бути куплена в тандемі піджака і джинсів, з водолазкою або футболкою. "Родзинкою" образу стають аксесуари. Їх має бути багато, причому різних кольорів, фактур і матеріалів. Повсякденний лук складається з рваних джинсових шортів вільного крою, білої сорочки з рюшами по центру, в'язаного кардигани та коричневої високою взуття. Підібраний в тон широкий ремінь і сумка внесуть гармонію і лаконічність.

2. Business casual. Чоловічий одяг, оптом яку Ви будете підбирати, повинна бути класичної і демократичною. Домогтися такого ефекту допоможе розстебнута зверху сорочка, жилетка, джинси, а також деталі некласичного типу (подвійна строчка, накладні кишені). Під піджак допускається одягати джемпер або светр.

3. Street-casual. Дозволяє підкреслити індивідуальність. Відрізняється повною свободою вибору кольорів і предметів гардероба. Жіночий одяг оптом представлена моделями вільного крою, нестандартних дизайнерських рішень. І знову: чим більше аксесуарів, тим краще. Тут правило багатошаровості грає головну роль, причому як в одязі, так і в аксесуарах.

4. All-out-casual. Поєднання базових і спортивних предметів гардероба, яке особливо любить чоловічий одяг. Оптом сміливо можна купувати майки, футболки, светри вільного фасону. Допускається присутність відчуття недбалості, легкої потертості.

5. Sport-casual. Спортивний стиль в поєднанні з джинсовим одягом. Жіночий одяг оптом підбирається з дутих жилетів, футболок, прямих джинсів, кед, спортивних сумок і кепок.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

фоторамка

Подарунок, що залишиться в серці кожної дівчини

Чоловіки, вибираючи подарунки на День закоханих, ...