Home / Цікаво знати / Аграрна біржа оголошує про повноцінний запуск торгів в електронній торговій системі на реальному ринку 5 грудня 2012 року

Аграрна біржа оголошує про повноцінний запуск торгів в електронній торговій системі на реальному ринку 5 грудня 2012 року

Аграрна біржа визначила дату проведення перших торгів у бойовому режимі. 5 грудня 2012 року українські аграрії отримають можливість торгувати на аграрному ринку за сучасними та прозорими принципами. Наразі вже більше семисот осіб мають доступ до віртуальної торгівлі та майже всі вони воліють працювати на реальному ринку.
 

Для того, щоб отримати доступ до торгівлі на реальному ринку в ЕТС, учасникам аграрного ринку необхідно пройти дводенне навчання в центральному офісі Аграрної біржі в м. Києві та подати пакет документів для акредитації в якості асоційованого члена біржі. Ця процедура є повністю безкоштовною та не вимагає додаткових витрат з боку торгівців.
 

Навчальний курс розраховано на два дні та поділено на два тематичні  блоки, які передбачають засвоєння ґрунтовних знань у сфері біржової торгівлі. Перший блок лекцій спрямований на пояснення основних принципів функціонування біржового ринку та торгівлю в ЕТС. Другий – це безпосередньо правила біржової торгівлі та законодавчі аспекти діяльності біржі.
 

Всього за 3 тижні проведення навчання та підготовки брокерів до акредитації його встигли пройти близько 50 компаній. Спеціалісти Аграрної біржі проводять навчальні курси двічі на тиждень – з вівторка по середу та з четверга по п’ятницю та повідомляють, що списки осіб, які бажають акредитуватися в якості брокера бронюються вже на декілька тижнів вперед.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Луганщині материнська безвідповідальність могла призвести до біди, але рятувальники завжди поруч

15 листопада о 12:19 до Служби ...