Home / Цікаво знати / Щоб розпочати власну справу

Щоб розпочати власну справу

Державна служба зайнятості реалізує комплекс заходів щодо підтримки та розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних. Для організації підприємницької діяльності, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», незайнятим особам, які в установленому порядку зареєстровані в державній службі зайнятості, як шукачі роботи, та визнані безробітними, призначена допомога по безробіттю в розмірі річної суми (або її залишку), може виплачуватись одноразово. Таку виплату мають право отримати безробітні, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв’язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи.

Служба зайнятості реалізує комплекс заходів щодо підтримки та розвитку підприємницької ініціативи серед безробітних. У першу чергу, це залучення осіб, які бажають започаткувати власну справу, до різнопланових інформаційних та тематичних семінарів, де вони можуть отримати інформацію з питань самозайнятості, вибору перспективного виду діяльності для конкретного регіону, інформацію про дії, які варто здійснити для започаткування власної справи. Усі громадяни, які виявляють бажання розпочати власний бізнес, можуть проходити професійне діагностичне обстеження щодо можливостей відкриття власної справи. З метою набуття теоретичних знань з основ обліку та оподаткування діяльності малого підприємництва, мікроекономічних питань, маркетингу, менеджменту та практичних вмінь щодо бізнеспланування бажаючим відкрити власну справу рекомендується навчання на курсах з «Основ підприємницької діяльності» у центрі професійнотехнічної освіти ДЦЗ.
Для активізації малого та середнього бізнесу фахівці Львівської облдержадміністрації спільно з науковими установами розробили понад два десятки бізнеспроектів з виробництва продукції рослинництва та тваринництва. Розроблені Львівською ОДА бізнесплани – це свого роду підвалини для успішного ведення підприємництва. У них змодельовані основи бізнесдіяльності, викладена стратегія і тактика періоду становлення, враховані потреби споживчого ринку, ресурсне забезпечення, обумовлені ризики, а також передбачені складові сучасного менеджменту для отримання прибутку. Бізнесплани спрямовані на започаткування власної справи у таких сферах як бджільництво, виробництво сільськогосподарської продукції, вирощування птиці, риби, великої рогатої худоби, свиней, овець, кролів, перепілок тощо. Відтак охочі започаткувати власну справу мають змогу скористатись фаховими підказками з організаційних питань. Ознайомитись з бізнеспланами можна у будьякому центрі зайнятості Львівської області, зокрема у Сокальському РЦЗ за адресою: м. Сокаль, вул. Св. Володимира, 4, тел.: 28001.
Отже, якщо ви перебуваєте в пошуку роботи, звертайтесь до служби зайнятості для отримання детальної інформації щодо можливості започаткування власної справи.

Ірина ЧЕРНІЙ, начальник відділу активної підтримки безробітних Сокальського  районного центру зайнятості.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Правильний інтернет-магазин будматеріалів – це успіх в ремонті

Сучасний світ дає змогу купити кращу ...