Home / Цікаво знати / Декоративні огорожі – фінальний штрих в облаштуванні ділянки

Декоративні огорожі – фінальний штрих в облаштуванні ділянки

Як можна використовувати декоративні огорожі для дачі

Декоративні паркани можна використовувати в різних цілях. Якщо паркан з дерева, він відмінно буде служити огорожею потрібного вам ділянки. Невисокий бамбуковий паркан буде відмінно поєднуватися з вуличним басейном, а 2-х метровий – стане солідною захистом від небажаних очей або відвідувачів з вулиці для всієї дачі.

Паркани з тростини, хмизу або очерету можуть відмінно зонувати площа землі на ділянки, що розрізняються за призначенням. Натуральними огорожами також можна створювати пересувні ширми для сезонного відпочинку на відкритому повітрі. Вибрати і придбати декоративні садові огорожі ви зможете в інтернет магазині bambukmarket.com.

Для додання унікальності і колориту вашому паркану на садовій або дачній ділянці, ви можете комбінувати натуральні матеріали, наприклад бамбук, з деревом, цегляною кладкою або бетоном.

Декоративні огорожі з натурального бамбука

Багато власників заміських будинків або просто дачних ділянок віддають перевагу саме бамбуковим заборам. Бамбук хороший тим, що не боїться вологи і перепадів температури. Він не вигоряє на сонці і служить надійним захистом від небажаних гостей.

Бамбук важко піддається обробці. Тому простіше придбати таку огорожу вже в готовому вигляді, ніж збирати самостійно. Необхідно буде лише скріпити оцинкованої дротом секції паркану між собою і встановити по необхідності на бетонну основу. Також можна зупинитися на готових рулонних огорожах, вони також підійдуть для захисту території по периметру. Їх необхідно буде зміцнювати на бетонні або дерев'яні стовпи, вкопані в землю на невеликій відстані.

Бамбуковий паркан не потрібно підфарбовувати. Він не буде іржавіти від води і жолобитися від сонця. Верх паркану повинен бути оформлений так, щоб дощова і тала вода не проникала всередину стебла. Якщо ви споруджуєте паркан самостійно, обрізайте бамбук над вузлом, щоб уникнути формування вгорі «посудини» для води. При дотриманні цієї умови, паркан прослужить вам незмінно довгі роки.

Натуральний паркан з бамбукових стебел можна тонувати, якщо вихідний колір вас не влаштовує. Це можна зробити лаком або карбонізацією.

При карбонізації робиться обробка бамбука парою. Залежно від інтенсивності нагріву, матеріал може придбати відтінок коричневого кольору, глибина якого буде прямо пропорційна температурі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Турка мідна Троянди кохання

Свіжа кава в турці – що може бути краще: як підібрати джезву для домашнього користування

Традиційний і найпоширеніший посуд для приготування ...