Home / Цікаво знати / Для львівських бухгалтерів провели тренінг з фінансового менеджменту

Для львівських бухгалтерів провели тренінг з фінансового менеджменту

У понеділок, 27 липня, у Львові відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент ГО. Фінансові аспекти впровадження мікропроектної пропозиції», який відкрив начальник відділу аналізу програм та інвестицій управління економічної політики Львівської обласної ради Іван Собко.

Проводила навчальний семінар фінансовий і адміністративний асистент Проекту МРГ Оксана Солодка, повідомила прес-служба Львівської облради.

На тренінгу були присутні районні/муніципальні координатори, бухгалтери громадських організацій 8-ми районів та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків двох міст області.

Слухачі отримати знання з широкого кола питань щодо фінансової діяльності ОГ/ОСББ відповідно до чинного законодавства та вимог Проекту МРГ: підхід у забезпеченні неприбутковості організації, веденні бухгалтерських документів, звітності перед контролюючими органами, правил закупівлі згідно вимог ПРООН, правильному оформленню документів та звітності перед ПРООН.

Учасники вивчили концептуальну сутність підходу ПРООН до фінансової діяльності ОГ, ознайомились з основними підходами грантодавців до ведення фінансової документації ОГ/ОСББ. Також вони навчились самостійно використовувати на практиці вимоги чинного законодавства щодо ведення фінансової діяльності та звітування.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...