Home / Цікаво знати / До 3 березня 2012 року підприємцям, зареєстрованим до 1 липня 2004 року, необхідно подати дані про включення Єдиного держреєстру

До 3 березня 2012 року підприємцям, зареєстрованим до 1 липня 2004 року, необхідно подати дані про включення Єдиного держреєстру

Шановні фізичні особи-підприємці та керівники підприємств, установ, закладів!

З березня 2011 року вступив в дію Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб’єктів господарювання" №239017 від 1.07.2010 року.
Згідно з Прикінцевими та перехідними положеннями вище вказаного Закону, визначено кінцевий термін включення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, який завершується через рік, починаючи з дня набрання чинності цього Закону, а саме 3 березня 2012 року.

Тому всі юридичні особи та фізичні особи-підприємці, створені та зареєстровані до 1 липня 2004 року, зобов’язані до 3 березня 2012 року подати державному реєстратору реєстраційну картку для включення відомостей про них до Єдиного державного реєстру та свідоцтво про державну реєстрацію. Свідоцтва про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, оформлені з використанням бланків старого зразка та видані до 1 липня 2004 року, після настання встановленого строку будуть вважатися недійсними.

Просимо всіх суб’єктів господарювання ТЕРМІНОВО подати дані про включення до ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБПІДПРИЄМЦІВ!

Місцезнаходження Державного реєстратора: м. Сокаль, вул. Тартаківська, 7 (перший поверх Управління агропромислового розвитку Сокальської РДА).

Телефон для довідок: (03257) 72055.

Марія РЕБРИНА,
державний реєстратор.             

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Конференц-сервис в Киеве. Гостиничный комплекс Козацький стан

Готельний та ресторанний комплекс “Козацький стан”, ...