Home / Цікаво знати / До уваги платників єдиного соціального внеску!

До уваги платників єдиного соціального внеску!

Відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Сокальському районі нагадує всім суб’єктам підприємницької діяльності, платникам єдиного соціального внеску про подання звітності до Фонду з 1 січня 2012 р. до 25 січня 2012 р.:

– Відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності.

– Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду (при наявності заборгованості зі сплати страхових внесків, яка виникла до 1.01.2011 р.).

У випадку недотримання норм законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України передбачена адміністративна відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб – підприємців, які використовують найману працю та фізичних осіб, які не мають статусу підприємця та використовують найману працю, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зазначені вище порушення тягнуть за собою накладення штрафу до 255 грн., а у випадку повторного вчинення особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення – до 340 грн.

Адреса: м. Сокаль, вул. Шептицького, 105, (пошта, 2ий пов.) тел. 28733.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Крадіжки з автомобілів: злочини, які простіше попередити

Поліція вживає заходи для встановлення осіб ...