Home / Цікаво знати / Двом родинам з Сокальщини, чиї родичі загинули на Сході України, купили квартири

Двом родинам з Сокальщини, чиї родичі загинули на Сході України, купили квартири

В Сокальському районі двом родинам, чиї родичі загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України, придбали 2 квартири. Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник відділу містобудування і архітектури СРДА Мирослава Баралус.

Зокрема житло отримали сім’я загиблого Ігоря Білика з Перв’ятич та сім’я загиблого Валентина Прихода з села Забужжя. Квартири розташовані в Сокалі, новобудовах по вулиці Шептицького 159. Одна з них придбана за кошти з державного бюджету, а інша – завдяки спонсору, який оплатив більш як половину вартості житла.

Придбання помешкань здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №348 від 20 травня 2015 року «Про будівництво чи придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО та для інвалідів І-ІІ груп з числа військовослужбовців, які були учасниками антитерористичної операції на Сході України і потребують поліпшення житлових умов».

Після купівля квартир було оформлено право власності на сільські ради. Відтак буде прийматись рішення про приватизацію цими сім’ями.  

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Правильний інтернет-магазин будматеріалів – це успіх в ремонті

Сучасний світ дає змогу купити кращу ...