Home / Цікаво знати / Еко-фестиваль в Сокалі

Еко-фестиваль в Сокалі

У Сокалі 23 липня відбудеться «Еко-фестиваль». Його мета – привернення уваги мешканців Львівщини до екологічних проблем регіону.

Розпочнеться еко-фестиваль об 11.00 год. Архієрейською Божественною Літургією у катедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаль за участі Владики Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїла Колтуна.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться на площі Січових стрільців о 12.00 год. Далі учасники матимуть можливість взяти участь у панельних дискусіях на екологічні теми. У Сокальській МАН пройде дискусійна розмова про екологічну освіту для освітян, а на площі – майстер-клас із сортування сміття, представлення енергоощадних технологій, місцева громадська організація розповість про запровадження екологічних інновацій у районі (що робиться, що уже зроблено та що планується). Також проходитимуть майстер-класи з виготовлення: вуличних меблів з дерев`яних палет; декоративних виробів з пластикових пляшок та старих футболок; арт-майстер-клас; фігурок із повітряних кульок, виробів із глини; аквагрим. Діти зможуть взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті.

У рамках проведення «Еко-фестивалю» відбудеться кулінарний конкурс «Шашлик/барбекю/мангал». А на завершення відбудеться концерт.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Трактора, комбайны, культиваторы

Компанія Coyot допоможе створити сад вашої мрії

Найбільш вигідно можна сьогодні купити товари ...