Home / Цікаво знати / Ще раз про новий проект адміністративно-територіального устрою

Ще раз про новий проект адміністративно-територіального устрою

Не розумію, навіщо у Львівській області центр новоутвореного району робити у Червонограді? Червоноград ніколи не був районним чи повітовим центром у складі України, СРСР, Польщі чи Австро-Угорщини. Це місто склалось із приїжджих без свого історичного кореня. Та й сам статус міста Червоноград отримав тільки у 1951 році!

Чого не скажеш про Сокаль, місто над Бугом, з кількастолітньою історією і багатими культурними традиціями. В Сокалі є достатня кількість шкіл і лікувальних закладів, уся необхідна управлінська інфраструктура районного рівня.

У цьому зв'язку нічого не маю проти статусу таких відносно великих міст області як Дрогобича, Стрия чи Самбора, але це існуючі районні центри.

Так, Червоноград за населенням майже утричі більший за Сокаль. Але ніщо не перешкоджає столицею Каліфорнії (у США) бути невеличкому Сакраменто, а не містам-мільйонникам Лос Анджелесу чи Сан Франциско. Тому більша кілька жителів це для мене не аргумент. Тепер мені цікаво: хто взяв на себе відповідальність відправити Сокаль слідом за древнім містом Белзом на задвірки? Кому в голову прийшла така «геніальна думка»?!

Андрій МАГЕРА, заступник голови Центральної виборчої комісії, уродженець Сокаля.

Від редакції. Роздуми А. Магера надрукував на своїй сторінці у Фейсбуці. Як колишній житель Сокаля, він вболіває за свій край. А якої думки ви, шановні читачі? Запрошуємо вас до розмови.


Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дії у випадку втрати закордонного паспорта – консультація Міністра юстиції України

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за ...