Цікаво знати

Фільтр-глечик для води: який краще вибрати для будинку або дачі

Пити чисту воду, яка не пахне хлоркою не тільки смачно, але і корисно для нашого здоров’я. Тому більшість людей намагаються воду з-під крана піддавати очищенню. Сьогодні ми обговоримо найкомпактніший фільтруючий пристрій. Це фільтр-глечик для води – який краще, надійніше і ефективніше, постараємося з’ясувати в рамках цього матеріалу.

Основні критерії вибору фільтрів глеків

Об’єм

Однакові по конструкції, ці пристрої можуть володіти різним об’ємом. Саме від цього параметра слід відштовхуватися, вирішуючи, як вибрати фільтр для води типу глека. Інтернет-магазин https://www.fw.ua/ пропонує різного об’єму фільтри-кувшини для води, але ви пам’ятайте, що не потрібно брати глечик з запасом – орієнтуйтеся на те, щоб використовувати відфільтровану воду за один раз. Адже вода в чайнику, повторно закіпяченна, стає дуже корисною – вчені це довели.

І якщо вас в родині троє або четверо, то вам цілком підійде глечик на два – три літри. До речі, влітку компактний прилад можна і в холодильнику легко вмістити, що дуже зручно – холодна водичка для втамування спраги буде під рукою. Більш солідний пристрій типу глека (наприклад, чотирьохлітрові) стане в нагоді в великих сім’ях.

Виробник

Всі популярні бренди виробляють продукцію гарної якості. Українські компанії роблять гідні фільтри. Правда, вони іноді трохи хитрують, стверджуючи, що ті створені спеціально для «української» води. Це в принципі не може бути правдою – адже вода в крані відрізняється не країною, а тим, звідки вона приходить, а також якістю і новизною труб. В розділі інтернет-магазину Fw.ua фильтр кувшин ви знайдете продукцію виробників Brita, Dewberry, Аквафор, Барьєр.

Але якщо вам хочеться бездоганної якості комплектуючих і стильного європейського дизайну, а цінове питання не є пріоритетним, можливо, варто подумати про німецьку продукції. Великий досвід виробників з цієї країни, а також найсуворіший контроль за випускаються товарами говорять самі за себе.

Трохи про картриджі і контролі за їх заміною

Всі популярні виробники піклуються про хороші асортименти фільтруючих модулів. Вони пропонують як універсальні фільтри, так і спеціалізовані (видаляють залізо, пом’якшувальні, бактерицидні). Як правило, вони випускаються декількох типорозмірів – для маленьких і великих глеків.

Тільки знаючи якість води у себе вдома або на дачі (де глечики нерідко використовують), можна легко підібрати відповідний фільтруючий елемент.

Зазвичай картриджа вистачає на місяць або півтора. Важливо вчасно його міняти, а то замість очищення води можна отримати її додаткове забруднення. Але ж не завжди в пам’яті закарбовується момент установки картриджа. Тому непогано, якщо виробник передбачив лічильник, який підказує, коли потрібно заміна фільтруючого елемента. Механічні лічильники присутні в багатьох моделях, більш наочні електронні – в більш дорогих глечиках європейського і американського виробництва.

Найбільш затребувані картриджі і їх наповнювачі.

У перевірених виробників з цим повинно бути все в порядку – їх продукція сертифікована. Але хіба мало – раптом вам сподобається глечик не дуже відомої фірми. Тоді візьміть його в руки і перевірте, чи точно пластик харчової. Якщо намальовані вилочка і келих – значить, все в порядку. Не завадить і понюхати виріб – він не повинно пахнути «хімією» або пластмасою.

Голос Сокальщини на GoogleNews