Home / Цікаво знати / Що таке гастропанель

Що таке гастропанель

Гастропанель – це комплекс лабораторних досліджень крові, що дозволяє оцінити стан слизової оболонки шлунка. Його практикують в гастроентерології. Аналіз дозволяє діагностувати ряд захворювань шлунка без необхідності проходити неприємну процедуру гастроскопії. Це стає можливим завдяки дослідженню 4 показників:

    Пепсиноген I (PGI) – маркер атрофії слизової тіла шлунка.
    Пепсиноген II (PGII) – маркер атрофії слизової тіла шлунка і запалення будь-якої етіології.
    Гастрин-17 (G-17), базальний і стимульований – гормон антрального відділу шлунка, який регулює секрецію соляної кислоти і регенерацію слизової шлунка, маркер базальної секреції соляної кислоти і антральной атрофії слизової шлунка.
    Антитіла до Helicobacter pylori (HpAb) – підвищення рівня антитіл IgG до H.pylori свідчить про наявність інфекції H. pylori – патогенної бактерії, що призводить до розвитку гастриту і виразки шлунка. Терапія передбачає боротьбу з бактерією призначенням курсу антибіотиків.

Для отримання достовірних результатів аналізів лабораторія CMD закликає дотримуватися правил підготовки до забору матеріалу. Перш за все, за 7 днів до дослідження потрібно відмовитися від прийому фармпрепаратів, що стимулюють секрецію шлунка. За добу до аналізу не можна приймати будь-які ліки, що впливають на роботу шлунково-кишкового тракту (мезим, фестал і т.д.).

Для дослідження беруть венозну кров. Біоматеріал здають з ранку натщесерце. Кров беруть двічі з інтервалом в 20 хвилин: спочатку на голодний шлунок, а потім – після вживання поживної коктейлю. Це необхідно, щоб оцінити реакцію органу на надходження їжі. Бажано прибути в лабораторію протягом години після пробудження.

Завдяки гастропанель лікар поставить діагноз, позбавивши пацієнта від додаткових аналізів і процедур. Достовірність даних дослідження – запорука успішної терапії. Ось чому довіряти цю місію потрібно професіоналам. Лабораторія CMD майже чверть століття займається лабораторною діагностикою. Ви отримаєте точні дані аналізів.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Смачний натуральний засіб від застуди та зайвої ваги водночас

Осіння пора, на жаль, асоціюється у ...