Home / Цікаво знати / Де правда і любов – там Бог!

Де правда і любов – там Бог!

 Сумно стає на серці, коли люди розкидаються недобрими словами на адресу рідного народу. На ненависті України не збудуємо. Прочитавши інтерв`ю в «Голосі з-над Бугу» за 26 липня з народним депутатом України Степаном Курпілем, відчула сором і в той же час страх. На запитання «До чого призведе створена нині «правиця»?» він відповів: «Думаю, що ця «правиця» нічого не досягне. Наберуть вони не більше пів або відсоток голосів виборців, але, перепрошую, насмердять багато. Тому що Ющенко сказав, що будуть воювати проти неправильної опозиції. Ющенко, зрозуміло, в парламент не пройде. Але не можна вже з Месії перетворюватись на богонегідника». Ось так. Не буду вдаватися до непристойностей, але скажу слово «воювати» ніколи Ющенко не вживає і воювати ні з ким не збирається. Це мирна, гідна честі людина. А те, що він не пройде, не вам судити. Ви – не ясновидець, не пророк. Хто пройде – тим покерує Господь. Батьківщин на світі багато. Кожен народ має свою, а у нас одна єдина. Наша Україна і нічия інша, господарями якої є ми, всі українці, і маємо працювати спільно, щоб жила вона вічно, вільною і щасливою. Правда, тепер вона обкрадена, зневажена і бідна. У нас нема мішків з грішми на дорогі білборди, безліч газет, листівок, нема можливості на масову наочну агітацію та доступу до ЗМІ, зате у нас є те, чого немає в інших – сильна віра у святу правду та ідею, для якої живемо. Не треба нам награбованих у бідного народу грошей, нам треба любові, злагоди, єдності, і тоді з Божою допомогою ми все це осягнемо. На виборах будемо обирати добрих, нелукавих, перевірених людей з щирим серцем, доброю душею, які люблять свій народ і ніколи його не зрадять.

 
Тепер є багато таких, що рвуться до влади, які не мали жодного відношення до боротьби за незалежність України, а навпаки, таврували своїми пасквілями патріотів, особливо Народний Рух України, її лідера В`ячеслава Чорновола. Їм варто пригадати те. Бо тепер вони стали великими патріотами і далі обливають брудом чесних, високоморальних людей, які заважають їм творити чорні справи. Такі люди у владі непотрібні. Вони щастя народові не принесуть.
 
 Тішимось, що маємо прекрасне духовенство, якому не байдужа доля України. Наші духовні наставники чима-лий вклад внесли у здобуття незалежності України і тепер разом зі своїми мирянами стануть на захист прав честі і гідності. Будемо спільно зносити щирі молитви перед престолом Всевишнього, щоб допоміг нам побороти зло. Шануймо один одного, творімо добро – і це буде запорукою до перемоги.
 
Слава Всевишньому Богу!
 
Слава Україні!
 
Марія ПЕТРОЩУК-КУШПЕТА, колишній політв`язень, учасник Кінгірського повстання, член Всеукраїнської координаційної ради Союзу українок.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Де вигідно купити кросівки Найк в Києві?

Найк – це одна з лідируючих ...