Home / Цікаво знати / Головний сервісний центр МВС надав доступ до даних про зареєстровані автомобілі

Головний сервісний центр МВС надав доступ до даних про зареєстровані автомобілі

Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua .

Про це повідомляє «Урядовий портал»

На основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників створено он-лайн сервіс про першу реєстрацію авто. Даний он-лайн сервіс texty.org.ua/cars надає змогу кожному громадянину самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок у кілька кліків.

Відтак, транспортний засіб після придбання потрапляє в цей реєстр та реєстрації власником у територіальному сервісному центрі МВС. Далі в реєстрі відображаються всі зміни, що відбуваються з автомобілем: зміна власника, номерного знаку, здійснення переобладнання тощо.

Сервіс буде корисним споживачам для моніторингу автомобільного ринку та отримання достовірної інформації про найпопулярніші марки та моделі авто.

Завдяки сервісу можна порівнювати дані щодо реєстрації транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою, моделлю, об’ємом двигуна, типом палива та кольором.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

А що ви знаєте про черевики Martens?

Що за черевики? Черевики Мартінс – ...