Home / Цікаво знати / Iнформація про щомісячне подання до органів державної податкової служби Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб

Iнформація про щомісячне подання до органів державної податкової служби Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб

Податковим кодексом України передбачено щомісячне подання до органів державної податкової служби Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб. Форму податкової декларації затверджено наказом ДПА України від 31.01.2011 року №58, який зареєстровано в Міністерстві юстиції 09.02.11 р. за №165/11903.

Звертаємо увагу, що заповнення та подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб поширюється на юридичних осіб (їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи), самозайнятих осіб, представництва нерезидентів, які незалежно від їх організаційноправового статусу та способу оподаткування іншими податками зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок на доходи фізичних осіб до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що нараховуються (виплачуються) такій особі, та є податковими агентами відповідно до пп.14.1.180. п.14.1. статті 14 Кодексу.

Отже, навіть ті суб’єкти господарювання – юридичні особи та підприємці, які не здійснюють діяльності, не нараховують та не виплачують доходів на користь фізичних осіб, зобов’язані щомісячно протягом 20 календарних днів по закінченню звітного місяця подавати до органу державної податкової служби за місцем реєстрації податкову декларацію.

Останній день подання Податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб за січень та лютий 2011 року – 21 березня цього року.
Відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання податкових декларацій передбачена п. 120.1 ст.120 Кодексу – 170 грн. штрафу за кожне таке неподання чи несвоєчасне подання, та 1020 грн. – за повторне протягом року неподання чи несвоєчасне подання.

Андрій ТУРКОЛЯК,
начальник ДПІ у Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

фоторамка

Подарунок, що залишиться в серці кожної дівчини

Чоловіки, вибираючи подарунки на День закоханих, ...