Home / Цікаво знати / Зміни щодо порядку адміністрування податку на прибуток у 2013 році

Зміни щодо порядку адміністрування податку на прибуток у 2013 році

З 1 січня 2013 року ставка податку на прибуток становить 19 відсотків.

Починаючи з 01.01.2013 р., платники податку на прибуток подаватимуть декларації з податку на прибуток тільки один раз за підсумками року.

Платники податку на прибуток, у яких об’єкт оподаткування за останній річний звітний податковий період перевищує 10 млн. грн., щомісяця сплачуватимуть авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний рік без подання податкової декларації. У січнілютому 2013 р. авансовий внесок сплачуватиметься у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев’ять місяців 2012 року.

Авансові внески протягом року не сплачуватимуть: новостворені підприємства; виробники сільськогосподарської продукції; неприбуткові установи (організації); платники податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 млн. гривень.

Такі платники сплачуватимуть податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році.

Винятки з правил щодо подання звітності та порядку сплати податку на прибуток: платники податку, дохід яких перевищує 10 млн. грн., але які за результатами минулого року не отримали прибутку, а за підсумками І кварталу стали прибутковими, зобов’язані подавати декларації за півріччя, три квартали та рік і сплачувати податок на за даними таких декларацій; платники, які за результатами минулого року отримали прибуток, а за підсумками І кварталу стали збитковими, щокварталу подають декларації і з ІІ кварталу не сплачують авансові внески, а сплачують податок за даними квартальних декларацій.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Як правильно вибрати якісну косметику?

Проблема нерівного тону шкіри досить актуальна ...