Home / Цікаво знати / Відома поетеса із Золочева – Ольга Кіс

Відома поетеса із Золочева – Ольга Кіс

 У приміщенні Народного дому Белза відбулась презентація книги члена Львівської обласної організації Національної спілки письменників України, відомої поетеси із Золочева Ольги Кіс «Слугині Світла», яка побачила світ у видавничо-виробничому підприємстві «Місіонер», ЧСВВ.

 
У презентації взяли участь народний депутат України Володимир В’язівський, міський голова Белза Володимир Муха, отець Олексій Яворський, керівник проектів зі зв’язків з громадськістю видавництва «Місіонер» Марія Городечна та інші. Захід відбувся у теплій, жвавій атмосфері, адже присутні могли безпосередньо поспілкуватись із авторкою книги Ольгою Кіс, а також з героїнями одного з її творів сестрою Дарією та сестрою Терезою.
 
В основу написання книги лягли скарби життя десяти монахинь, покладені на вівтар служіння Богові. У книзі «Слугині світла» письменниця передає свої враження від особистих зустрічей та спілкування з сестрами Згромадження сестер Служебниць Непорочної Діви Марії провінції Співстраждання Матері Божої в Україні.
 
«Ця книга – жива зустріч із десятьма монахинями, котрі зуміли зберегти та передати християнську віру, високі моральні цінності та релігійні ідеали. У ній відображено суть християнського покликання, життєвий подвиг переслідуваних за віру у важкі часи підпілля», – зазначає Провініційна Настоятелька с. Надія Котур.
 
Видання цієї книги відбулось за підтримки народного депутата України Володим-ра В’язівського. Відтак Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії надіслали народному обранцю листа-подяку з вдячністю за сприяння у справі збереження історичної спадщини. «Ви з великою увагою та розумінням ставитесь до наших потреб, а тим самим забезпечуєте можливість зросту та розвитку апостольської місії сестер нашого Згромадження», – йдеться у листі.
 
Микола КУЗЬМИЧ.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Доставка посилок з Англії в Україну

Емігранти, які виїжджають з України за ...