Home / Цікаво знати / Якісний рівень зв’язку з кліентамі- прерогатива нинішнього часу

Якісний рівень зв’язку з кліентамі- прерогатива нинішнього часу

З відкриттям компанії, виходом на новий рівень бізнесу стає актуальним питання відкриття кул центру. Відкриття може бути обумовлено такими важливими факторами:

1. Необхідність для великих компаній, банків, медичних установ перебувати в постійному зв'язку з клієнтами, що дає можливість залучати нових клієнтів, а значить, робить бізнес більш успішним. Контакт спрямований на поліпшення якості послуг, що надаються. Можливість отримання інформації шляхом телефонного дзвінка вельми актуальна в наш час.

2. Відкриття може стати основою бізнесу компанії, на увазі мається «холодний дзвінки», тобто пошук споживачів. Дана можливість широко застосовується в самих різних сферах бізнесу: нерухомість, реалізація різних товарів і продуктів.

3. Використання може стати ефективним рекламним інструментом.

4. У нинішній час все більше споживачів віддає перевагу покупкам в інтернет просторі. Наявність такого способу зв'язку в інтернет магазині є обов'язковим для повноцінного робочого процесу.

переваги

Багато бізнесменів, роздумуючи над можливістю відкрити кул центр, задаються питанням: чому не звичайний багатоканальний телефон? Установка кул центру має безсумнівні переваги над використанням звичайних міні АТС:
• Під час дзвінка клієнт чує фірмове привітання або голосове меню.
• Функцію, при якій якщо співробітника немає на місці дзвінок на нього не надходить.
• Запис всіх телефонних розмов, що дозволяє виявити недобросовісних співробітників і вирішити проблемні питання, які можуть виникнути з клієнтами.
• Сумісність з усіма CRM-системами.
• Можливість отримувати статистику по дзвінках в будь-якому форматі. Перегляд можливий в онлайні.

Існує можливість придбати готовий стандартний кул центр або замовити фахівцям розробку під свої вимоги і побажання. Розміри, конфігурація, параметри, лінії дзвінків і інші необхідні характеристики будуть втілені при виготовленні кул центру від http://www.voiptime.net/ru/. Середній час на виготовлення після оформлення заявки – до 2 тижнів. При необхідності відкриття кул центру, можливість виготовлення під замовлення є затребуваною і популярною серед споживачів. У багатьох бізнес компаніях, держустановах розміщені кулцентри саме цієї компанії.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу

Напередодні Дня захисника України прикордонники разом ...