Home / Цікаво знати / Як підібрати мобільний телефон?

Як підібрати мобільний телефон?

З кожним днем ​​виробники мобільних телефонів радують нас своїми Новіков. На прилавках магазина ми бачимо величезний асортимент мобільних телефонів, це дійсно грандіозно, але великий вибір телефонів може виявитися і мінусом, адже серед телефонів необхідно підібрати ідеальний варіант для себе.

При виборі мобільного телефону, спершу варто подумати, в яких цілях ви будете його використовувати.

Як вибрати мобільний телефон:

1) Виробники

Підбір мобільного телефону за назвою виробника це справа особистого смаку. Для когось назву грає величезну значення, а для деяких телефон від не надто популярного виробника виявиться навіть краще. Але все ж у кожного виробника є вдалі так і невдалі моделі мобільних телефонів. Сьогодні лідери мобільного ринку – Apple, Samsung, Motorola, Nokia, HP і інші.

Більшість виробників роблять упор на функціонал телефону. Телефони від Apple працюють на ОС IOS, в той же час Samsung практично всі на ОС Android, а Nokia робить ставку на ОС Windows. Кожен виробник намагається зробити мобільний телефон унікальним.

2) Типи телефонів

Мобільні телефони можна розбити на два типи – це звичайний телефон і смартфон.

До звичайних телефонів відносяться:
– Телефон для здійснення дзвінків, оправки SMS;
– Телефон з покращеною фотокамерою;
– Телефон у вигляді музичного плеєра;
– Іміджевий телефон;
– Телефони з підтримкою декількох SIM;

Смартфон виконує всі ті ж функції, що і звичайний телефон, але так само в ньому представлений широкий круг завдань: читання книг, перегляд відео, прослуховування музики, пошта, інтернет, запуск ігор.

При купівлі смартфона ви повинні вибрати операційну систему пристрої (IOS, Windows, Android, інші). Кожна операційна система унікальна і має свій ряд плюсів і мінусів.

– Бюджетний смартфон коштує близько 220 $, в телефон входить великий дисплей, одноядерний процесор, внутрішня пам’ять, камера більш 5Мп.
– Середній смартфон коштує близько до 350 $, в телефоні дисплей до 4,0 "з хорошим дозволом, потужний процесор, відмінна камера до 8Мп, Wi-Fi та інше.
– Високий смартфон коштує більше 350 $, в його входять екран більше 4 ", чотирьох ядерні процесори, камера понад 10Мп, можлива підтримка 3D, Wi-Fi, 3G і інші смаколики.

Телефони визначаються різними форм-факторами, телефон може бути слайдером, моноблоком, сенсорним, розкладачкою і з QWERTY клавіатурою.

3) Ціна пристрою

Можна практичний на будь-яку суму грошей підібрати телефон. Ціни на телефони в середньому коливається від 50 $ -350 $. Ціна залежить від функціоналу телефону, саме тому варто визначити, які функції необхідні саме вам.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Оригінальний тонер для принтера: міфи і реальність

Більшість користувачів лазерних принтерів знають, що ...