Home / Цікаво знати / Як притримуватись здорового, спортивного харчування

Як притримуватись здорового, спортивного харчування

У великому спорті навіть десяті долі секунди можуть скласти різницю, що відокремлює переможця від переможеного. Тому все має значення – підвищення ефективності тренувань, рівня енергії, швидкості відновних процесів, поліпшення адаптації – і до всього цього має безпосереднє відношення харчування.

Щоб домогтися призових результатів необхідно вживати збалансоване cпортивне харчування .

Сьогодні продукти Herbalife – є важливою частиною раціону для спортсменів-професіоналів і аматорів. Компанія Herbalife є офіційним партнером по харчуванню спортивних зірок, команд зі світовим ім'ям і змагань найвищого рівня. Наші продукти використовують чемпіони та рекордсмени в різних видах спорту по всьому світу.

Щоб бути в кращій спортивній формі, кожен спортсмен прагне досягти оптимальної для свого виду спорту маси тіла, оптимального співвідношення м'язової і жирової маси, а також підтримувати максимальний рівень енергії.

Наукові дослідження підтверджують: у раціоні спортсмена завжди повинно бути не менше 25 % білка (до 2г/кг маси тіла). Це викликано підвищеною його витратою під час проведення тренувань.

Білок приймає участь у рості, відновленні і оновленні тканин, бере участь у формуванні ензимів, антитіл, гормонів, в процесі регуляції рідини. Білок – невід'ємна частина більшості систем організму, включаючи шкіру, м'язи і кістки. Білок в раціоні спортсмена дуже важливий. Тваринний і соєвий білок містять набір амінокислот, сприяє зростанню і відновленню тканин .

У спортивному харчуванні важливо дотримуватися рекомендованої норми вуглеводів, щоб отримувати необхідну кількість енергії для кожного тренування і прискорити процес відновлення глікогену в м'язах між тренуваннями.

Білок, точніше амінокислоти, і глікоген з вуглеводів допомагають м'язам повернути нормальну структуру і адаптуватися до тренувального процесу і навантажень.

http://herba.lviv.ua/ має головну особливість, яка полягає в тому, що витрати енергії у спортсменів у 2-3 рази вищі, ніж у людини, яка не займається спортом, і складають від 4000 до 8000 калорій.

 Відповідно потреба для організму спортсмена у вітамінах та мінералах є вищою від нормальної у 1,5 – 2 рази. Обмін речовин у людей котрі займаються спортом проходить швидше: вітаміни в організмі розпадаються значно швидше, та виводяться з великим потовиділенням.

Результати досліджень показують, для того, щоб отримати необхідну кількість мінералів та вітамінів вживаючи ​​привичні нам продукти нереально, навіть для людей, які ніколи не займаються спортом.

Для забезпечення повноцінного cпортивного харчування потрібно використовувати комбінований раціон харчування, до складу якого повинні входити привична їжа, та спеціалізовані продукти.

Складові спортивного харчування :

1. Продукти харчування для спортсменів

2. Збалансоване харчування

3. Спеціальні добавки

 Окрім білка і вуглеводів у раціоні спортсмена повинні бути поліненасичені жири Омега 3, антиоксиданти, вітаміни, клітковина і мінерали. Вони допомагають організму під час великих фізичних навантажень, та під час відновлення сил після тренувань.

http://herba.lviv.ua/ – необхідний компонент, що представляє собою одну або декілька речовин у концентрованій формі. Види спортивного харчування в залежності від свого складу: змішані, вуглеводні, білкові.

 Уся продукція компанії сертифікована.

 Наш сайт – herba.lviv.ua

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...