Home / Цікаво знати / Як вибрати кутовий гарнітур для кухні

Як вибрати кутовий гарнітур для кухні

Зручна та красива кухня – мрія будь-якої жінки. Ідеальне приміщення для приготування їжі у кожного своє. Якщо одному достатньо для щастя максимально зручною меблів, то другому потрібна ще й ергономіка в сукупності зі стилістичними ефектами. Дійсно, на кухні доводиться проводити більшу частину часу, причому не тільки готувати, але і приймати їжу, організовувати дружні чаювання. Якщо будинок можна назвати фортецею цілої родини, то кухню – маленьким затишним мирком жінки. І для того щоб цей маленький світ був таким, важливо облаштувати його відповідним чином. Так, кутові кухонні гарнітури поєднують в собі комфорт, красу і практичність. Про те, як вибрати кутовий кухонний гарнітур, ми розповімо Вам нижче.

Кутова кухня: особливості

Кухонний кутовий гарнітур являє собою меблі, розташовану вздовж двох або більше стін приміщення. При цьому його сторони знаходяться під прямим кутом по відношенню один до одного. Затіявши ремонт в кухні, кожен хоче бачити кінцевий результат, який би радував не тільки з естетичного боку, а й своєю функціональністю. Великий вибір кухонних гарнітурів ви можете знати на сторінках порталу фірми Flash nika mebel. На сторінках порталу компанії http://flash-nika-mebel.ua/  ви знайдете різну цінову пропозицію, також зможете отримати консультацію спеціаліста. Кутова мебель допомагає використовувати простір кухні раціонально, але оскільки вона займає не менше двох стін, то найчастіше використовується тільки в просторих приміщеннях.

Іноді кутові меблі можна зустріти і в маленьких кухнях, але в таких випадках зазвичай одну її частину пускають уздовж стіни з віконним прорізом, підлаштовуючи з боку підвіконня міні-стільницю або барну стійку. Використовувати одну сторону кутової кухні в такому випадку для зберігання приладдя навряд чи вийде, але простір буде вдало зекономлено, адже барна стійка може успішно замінити обідній стіл.

Часто можна зустріти кухонний гарнітур з кутовою мийкою – це дійсно зручно, адже зазвичай комунікації розташовані в кутку, до того ж, труби будуть заховані в важкодоступній частині шафки. Таке розташування мийки зручно і в тому випадку, якщо Ви плануєте поставити на кухні пральну машину. Кутові кухонні гарнітури зазвичай складаються з нижніх і навісних шафок, оскільки задіяти стільки простору статі, не чіпаючи при цьому стіни, було б нерозумно.

Види кутових кухонь

Можна вибрати кутовий кухонний гарнітур в залежності від їх підвидів:

– Г-образні кухонні гарнітури зручні, компактні, універсальні. Їх форма підходить для приміщень будь-яких конфігурацій, а магазині Flash Nika Мебель Вам запропонують готові кутові кухонні гарнітури подібного плану різноманітних квітів.

– Кутові кухонні гарнітури ще можуть бути зроблені у вигляді літери «П». У такому випадку меблі займає три стіни в кухні – це ефектно, але добре лише тоді, коли приміщення дуже просторе. У маленькій кухні зайняти три стіни меблями було б помилкою. П-подібна кухня доречна тоді, коли відстань між стінами становить не менше 2-х метрів.

– Кухні кругової форми. Їх ще називають острівними. У кухнях такого плану робоча зона знаходиться в середині гарнітура. Меблі розставляються уздовж двох або трьох стін, а плита і миття розташовуються в центрі кухні. Варіант хороший для просторих кухонь або кімнат-студій.

Різними бувають ще й кутові шафи. Вони можуть бути трапецієподібними і Г-подібними. Перші хороші в тому випадку, коли Вам необхідний просторий кутовий ящик, другі ж більш компактні, а особливості конструкції дозволяють розділити кутову зону на кілька ящиків стандартної форми.

Варто відзначити, що другий варіант більш практичний, оскільки весь трапецеподібний ящик доведеться відвести під комунікації та відро для сміття, а покласти поруч продукти вже не вийде. Г-подібна кутова зона дозволяє розбити простір на дві розташовані один до одного під кутом секції, розділені перегородкою. Так, одну можна використовувати під зберігання сміттєвого відра, а другу – для кухонного приладдя або продуктів.

Це ж потрібно враховувати при плануванні розташування мийки. Для кутової потрібно трапецієподібний шафа, що займає багато місця, а от у Г-образному гарнітурі мийку теж можна поставити в кутку, але при цьому вона буде паралельна однієї зі стін. Спеціалісти фірми допоможуть підібрати кухонний гарнітур під розмір вашої кімнати та нададуть консультації щодо вибору кольорів.

About Адміністрація порталу

x

Check Also

квартира во Львове

Купити квартиру у Львові без посередника

Як знайти житловий комплекс у Львові ...