Home / Цікаво знати / Які мультики краще дивитися дитині

Які мультики краще дивитися дитині

Найщасливішим, але і відповідальним періодом у житті кожної людини є дитинство. Саме в цей час закладаються цінності, якими він буде керуватися у своїй майбутньому дорослому житті. Тому так важливо пояснити дитині, що таке «добре», а що таке «погано».

Крім батьківської любові і ласки малюк повинен отримувати інформацію про правильне ставлення до самих батьків, друзям по пісочниці, тваринам та ін. І ця інформація повинна подаватися йому в самій простій і доступній для нього формі – візуальної. Способів для цього безліч, наприклад, можна читати дитячі книги з картинками або дивитися мультики для дітей. Крім мультика дитині буде цікаво переглянути дорослі серіали. Для того існують багато сервісів. Один з яких – serializm. В розділі сайту http://serializm.com/ ви знайдете багато цікавих серілалів для перегляду з дитиною.

Як краще дивитися мультики

Мультфільми – такий спосіб навчання буде приємним для кожної дитини. Зручно розташувавшись перед екраном телевізора, допоможіть дитині зрозуміти суть того, що відбувається на екрані, і якщо у дитини виникнуть які-небудь питання, дайте відповідь на них. Пам'ятайте, що цей момент дуже важливий – в перший час ваша присутність поруч обов'язково, не потрібно залишати його одного, щоб знайти момент для своїх справ, для молодої мами немає нічого важливішого виховання дитини.

При «мультікотерапіі» важливо пам'ятати, що не всі мультики однаково корисні. А тому – заздалегідь подбайте про колекції мультфільмів для своєї дитини. Зверніть увагу на російські мультиплікаційні фільми радянського періоду: вони викликають у малюків тільки позитивні емоції і звернені безпосередньо до дитини.

Вчимо товаришувати і бути вірним

Все просто – для цього дивимося мультики про дружбу. Дивлячись на те, як герої мультфільмів знайомляться один з одним, проявляють себе під час дружби: вітають один одного, діляться смачним, виручають і допомагають один одному в складних ситуаціях, дитина зможе перенести подібну модель поведінки у свою реальне життя.

Ці фільми барвисті, прекрасно озвучені і промальовані, а головне – викликають позитивні емоції і посмішку навіть у дорослих, не кажучи вже про дітей! У мультфільмах герої потрапляють в різні ситуації – комічні, сумні, ситуацію вибору (такі часто відбуваються в житті) і достойно виходять з них.

З якого віку можна дивитися мультики?

Фахівці рекомендують починати з 2-3-х років, природно, дозовано – по 15-20 хвилин на день, не більше: ваш малюк може концентрувати свою увагу на окремо взятому предметі протягом саме такого часу. Звичайно, з кожним роком дозу мультиків можна поступово збільшувати.

Дивитися мультфільми не тільки корисно, але й приємно, а тим більше – всією родиною, коли малюк разом з мамою, татом чи бабусею тепло й емоційно переживають відбувається на екрані.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Клініка для всієї родини – «Сімейний Доктор»

Для того щоб сім’я завжди була ...