Home / Цікаво знати / Якщо зросли ціни i тарифи

Якщо зросли ціни i тарифи

З метою надання державної підтримки найменш захищеним сім’ям і громадянам в умовах підвищення оплати за житлово комунальні послуги, суттєвою підтримкою залишається житлова субсидія. Цей вид допомоги залежить від вартості плати за житловокомунальні послуги, майнового стану сім’ї та її спроможності оплачувати послуги в повному розмірі.

У зв’язку із підвищенням цін на житловокомунальні послуги, з 1 серпня 2010 р. змінено обов’язковий відсоток платежу від середньомісячного сукупного доходу: для працюючих – 15%, для непрацюючих громадян – 10%. Крім того, з метою забезпечення своєчасного призначення житлових субсидій та запобігання утворення черг громадян в управлінні праці та соціального захисту населення у разі затвердження нових цін і тарифів на житловокомунальні послуги, заяви на призначення субсидій приймаються протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.

Перерахунок діючих субсидій, у межах встановленого терміну їх призначення, проводиться в автоматичному режимі без звернень громадян, що передбачено Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій.

Призначається житлова субсидія за спрощеним механізмом, який передбачає надання заявником заяви затвердженого зразка, декларації про доходи і майновий стан, довідок про склад зареєстрованих та про доходи працюючих.

Оксана ВОЙТОВИЧ, головний спеціаліст відділу прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

фоторамка

Подарунок, що залишиться в серці кожної дівчини

Чоловіки, вибираючи подарунки на День закоханих, ...