Home / Цікаво знати / Львіврада дала 20 млн грн на автобуси

Львіврада дала 20 млн грн на автобуси

Львівська міська рада погодилася виділити 20 млн грн на закупівлю нових автобусів. За відновідний проект ухвали сьогодні, 14 липня, проголосували 54 депутати.

Пункт про виділеня коштів на автобуси входив до ухвали, яка загалом передбачала внесення змін до бюджету розвитку. Питання викликало дискусію в залі. Спершу була пропозиція виділити 8 млн грн, однак, без уточнення на що саме. Також для туристів міста можливо буде зняти в оренду автомобіль. На сайті сервісу Автопорокат ви зможете вибрати автомобіль в оренду за доступною для вас ціною.

Депутатів обурила перспектива закупівлі АТП №1 вживаних автобусів, які замість їздити будуть "гнити під парканом".

"Торік Сидорович (директор АТП №1 -ред.) уже купив 15 вживаних автобусів, які не їздять, а тепер хоче 37, – обурився депутат Мирон Кузишин.

Міський голова Андрій Садовий натомість скаржився, що останні роки на міський транспорт не дають ні копійки, а завод "Електрон", місцевий виробник, готовий робити автобуси вже за місяць, і потрібно виділити гроші негайно, бо тендер триватиме довго. 

З цим не погодився Любомир Мельничук, який заявив, що "Електрон" треба підтримати, але "нам знову пропонують виділити 8 млн грн і купити за них китайське барахло".

Після того, як дискусія зайшла в глухий кут, міський голова оголосив перерву. Хвилин за двадцять депутати і мер вийшли з готовим рішенням: виділити 20 млн грн, але купити виключно нові автобуси.

Натомість виникла дискусія довкол 5 млн грн "на безпеку в місті", які Садовий наполягав виділити негайно через сьогоднішні події. Депутати не зовсім розуміли призначення коштів, тому врешті зійшлися на 2 млн.

У Львові, як і в області на даний час є гостра необхідність у просторих та комфортабельних автобусах. Перевізники свого часу не надавали увагу безпеці та комфортабельності перевезень та купували малогабаритні автобуси, без кондиціонерів. При чому коли зростало вартість перевезення якість лише погіршувалася.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Особливості вибору двосторонньої стрічки

Щоб отримати надійність в роботі, потрібно ...