Home / Цікаво знати / Минулого тижня працівники Сокальської районної прокуратури приймали Присягу

Минулого тижня працівники Сокальської районної прокуратури приймали Присягу

Минулого тижня працівники Сокальської районної прокуратури приймали Присягу (згідно зі змінами, внесеними в Закон України "Про прокуратуру").

На початку цієї урочистості прозвучав Гімн України. Прокурор району Віктор Мисяк підкреслив, що завдання працівників прокуратури  відстоювати права і свободи людей, суспільства, держави. І з цими завданнями працівники прокуратури району справляються.

Першим текст Присяги зачитав старший слідчий, юрист 1 класу Володимир Гриньків (на знімку  в третьому ряду другий справа), якого нещодавно визнали кращим слідчим серед районних прокуратур області, нагородивши подякою та грошовою премією: "Вступаючи на службу в прокуратуру, присвячую свою діяльність служінню українському народові і українській державі та урочисто присягаю: неухильно дотримуватись Конституції, законів та міжнародних зобов’язань України; сумлінно виконувати  свої службові обов’язки, сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку; захищати права і свободи людини та громадянина, інтереси суспільства і держави…".

За ним  Присягу прийняли ветерани прокуратури  заступник прокурора району, радник юстиції Михайло Ільницький, старший помічник прокурора молодший радник юстиції Марина Перетятко, помічник прокурора юрист 1 класу  Зоряна Онишкевич і молодші  юрист 1 класу Богдан Семчук та прокурор району, радник юстиції  Віктор Мисяк. З цією урочистою подією їх привітали голови райдержадміністрації та районної ради Микола Мисак та Ігор Дацюк.

Валентина БЛУДОВА.

Фото автора.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

квартира в Києві

Купуємо квартиру в Києво-Святошинському районі – як вибрати

Продаж квартир здійснюється від OrangPark. На ...