Home / Цікаво знати / Морська прогулянка на яхті або як зробити відпочинок незабутнім

Морська прогулянка на яхті або як зробити відпочинок незабутнім

Ні для кого не секрет, що сьогодні прогулянки на яхтах в Одесі як ніколи популярні. Але для того щоб відпочинок став максимально комфортним, потрібно знати як правильно вибирати яхту. Тут потрібно враховувати масу нюансів, таких як кількість людей, маршрут прогулянки, сезон і багато іншого.

На що потрібно відразу звертати увагу

Залежно від кількості людей, а також доступного бюджету і потрібно відштовхуватися. Бажано щоб кожна компанія, з якою планується співробітництво, знаходилася безпосередньо в місті Одеса, це дозволить зробити процес оформлення більш швидким і комфортним. Крім усього вищеописаного, також потрібно враховувати і такі моменти:

рівень комфортабельності яхти. Зростає безпосередньо з ціною на оренду;

місткість судна, бажано щоб кількість осіб було менше максимальної місткості, таким чином відпочивати більш зручно;

також бажано заздалегідь визначиться і з типом яхти ( вітрильні і моторні) ;

Якщо враховувати, що морська прогулянка на яхті найбільш актуальна з травня і до вересня, то саме в цей період рекомендується орендувати судно для подорожі та гарного відпочинку. Тим не менше, більшість яхт -клубів розташованих в Одесі, пропонують свої послуги цілий рік. Бажано звертати увагу і на виробника яхт, найбільш переважними прийнято вважати судна з Великобританії, Італії чи Голландії, що ж стосується розмірів, то в більшості випадків вони починаються від 10 -ти метрів і закінчуються на 40 -ка.

Моторна або вітрильна ?

Можна довго говорити про те, який варіант краще, але одне можна сказати точно, все залежить від уподобань людини. Одним подобається безшумне плавання на вітрильнику, іншим же швидкісний відпочинок. Можна виділити кілька переваг вітрильних варіантів :

безшумність ;

вартість оренди трохи нижче ;

практично не схильні хитавиці під час плавання. Досягається це за рахунок вітрил і плавникового кіля ;

які мають дизельні двигуни, що використовуються при відсутності вітру або коли необхідно провести маневр.

Що ж до суден оснащеними потужними дизелями, то основна перевага, це швидкість. Але доведеться пожертвувати тишею під час відпочинку, так як двигуни досить гучні, але частково рятує якісна шумоізоляція. У кожному разі, будь яхт- клуб Одеси пропонує як моторні, так і вітрильні варіанти в широкому асортименті, тому з вибором не повинно виникнути проблем.

На закінчення хотілося б сказати про найприємніше. На воді можна провести масу урочистих заходів. Можна відзначити день народження в теплих водах Чорного моря або навіть весілля. Але для цього знадобиться більш просторе судно, благо і такі зараз доступні. Так чи інакше, буде це просто відпочинок або ж яке-небудь торжество, час буде проведено незабутньо.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...