Home / Цікаво знати / На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»

На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»

Варто зазначити, що функціонування контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» не припинятиметься.

На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»

Як вже повідомлялося, з 27 вересня на виконання рішення Уряду, з метою покращення умов перетину громадянами лінії зіткнення, розпочались роботи з реконструкції та облаштування інфраструктури контрольного пункту в’їзду-виїзду «Новотроїцьке». Основна вимога до облаштування – це створення комфортних умов як для тих, хто слідує через лінію зіткнення, так і для персоналу контрольних служб в КПВВ.

На цей час роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке» тривають у повному обсязі. Місця проведення контрольних операцій планується накрити навісами, що дозволить співробітникам Держприкордонслужби проводити огляд транспортних засобів та перевірку документів, і особам, що проходять контрольні процедури, укриватись від спеки або негоди. Крім того, будуть облаштовані зали очікування, з місцями відпочинку, телевізорами, кондиціонерами санітарні модулі з гарячою та холодною водою.

Варто зазначити, що функціонування КПВВ не припинятиметься, однак, громадянам слід врахувати деякі ускладнення пов’язані з тимчасовою зміною напрямків руху, проведенням монтажних робіт та перенесенням модулів для проведення контрольних операцій.

На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»На Донеччині тривають роботи з облаштування КПВВ «Новотроїцьке»

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

фоторамка

Подарунок, що залишиться в серці кожної дівчини

Чоловіки, вибираючи подарунки на День закоханих, ...