Home / Цікаво знати / 17 вересня після вісімнадцятої години під час будівельних робіт впала стріла вантажопідйомного крана

17 вересня після вісімнадцятої години під час будівельних робіт впала стріла вантажопідйомного крана

 17 вересня після вісімнадцятої години під час будівельних робіт на об“єкті «106-тиквартирний шестиповерховий житловий будинок з мансардним та цокольними поверхами в кварталі багатоповерхової забудови по вул. Героїв УПА в м. Сокаль Львівської області» за межі будівельного майданчика на дорогу впала стріла вантажопідйомного крана, і перекрила половину проїжджої частини навпроти житлового будинку Героїв УПА, 5. За щасливим збігом обставин в цей час ніхто повз будову не проходив, і не проїжджав, адже це дорога загального користування (об“їзна) і, зазвичай, тут постійно є рух, не кажучи, що вона веде в лікарню, поліклініку. Отже була реальна загроза нещасного випадку та ДТП. Це приватне будівництво ведеться за високим парканом і будь-яка інформація про нього відсутня. Мене, як голову постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, стурбувало, чи є у замовника – ФОП М. П. Олексюк – дозвільні документи на будівництво, на експлуатацію крану та риштування. Це є ризик для робітни-ків, які працюють, а також для людей, які ходять під парканом. Не дотримано правил техніки безпеки. Коли я приїхав на будівництво, аби з“ясувати причини аварії, невідомий, а це, як виявилось, був Сергій Ярославович Олексюк, перешкоджав зафіксувати факт аварії. А в цей час робітники намагалися якнайшвидше прибрати стрілу з проїжджої частини дороги. Я засумні-вався, чи це законне будівництво? Інакше, чому ж так ведуть себе будівельники? 

 
Тоді з мобільного телефону про цей випадок повідомив у райвідділ внутрішніх справ і попросив забезпечити правопорядок та безпечний проїзд на вказаному відтинку дороги та вжити заходи до громадянина Олексюка, який намагався у мене забрати фотоапарат із відзнятими фото. Чергова частина спрацювала оперативно. Правоохоронці, після проведення розслідування, звернулися до суду про притягнення пана Олексюка до адміністративної відповідальності згідно з статтею 173 КУпАП. 
 
На черговому засіданні постійної профільної комісії, щоб з’ясувати ситуацію, що склалася на будівництві, депутати звернулися до міського голови Богдана Зарічного з проханням надіслати листа до начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Львівській області Ю. В. Царика та прокурора Сокальського району Р. С. Шарка, в якому йшлося, що «відповідно до п. 3 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі рішення постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, просимо Вас здійснити перевірку на даному об“єкті та проінформувати про її результати виконавчий комітет Сокальської міської ради». Громадськість має знати, що робиться в місті і винні – відповісти за те що роблять, за свою халатність і недбалість, бо людське життя ціни не має. Прикро, що деякі люди матеріальні цінності ставлять значно вище за життя та здоров“я ближніх. Адже могло бути значно гірше: загинути чи постраждати люди. Минуло відтоді вже майже місяць, а відповіді немає… 
 
 Юрій ТОВАРЯНСЬКИЙ,депутат Сокальської міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин.
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Клініка для всієї родини – «Сімейний Доктор»

Для того щоб сім’я завжди була ...