Home / Цікаво знати / На майдані, коло райдержадміністрації, революція іде…

На майдані, коло райдержадміністрації, революція іде…

У ці дні Україна повстала. Мирні акції протесту відбуваються не лише у Києві, а й у багатьох містах і селах України. Щодня люди їдуть до Києва. Щодня мітингують у Сокалі, де промовці переважно досить емоційно висловлюють своє обурення, насамперед, проти дій влади у криваву суботу, 30 листопада, вимагають відставки уряду та притягнення до кримінальної відповідальності міністра внутрішніх справ і всіх причетних до кровопролиття. Виступають представники політичних партій, громадські діячі, чоловіки і жінки, юнаки і юнки. Виступають проти нинішньої влади, тих порядків, де немає верховенства права, де корупція, хабарництво, лицемірство і дволикість. Згадують всіх: від президента і уряду – до місцевої влади.

Цього разу віче-протест відбувся біля стін Сокальської райдержадміністрації. Учасниками його були представники різних політичних партій, сокальчани, учні, які прийшли із прапорами і лозунгами. Були на протесті-вічі і керівники Сокальської райдержадміністрації.

Вів мітинг журналіст Олександр Новацький, який надав слово голові Штабу національного спротиву у Сокальському районі, голові районної ради Ігореві Дацюку, котрий розповів про виконання рішення №474 двадцять шостої позачергової сесії Сокальської районної ради, наголосивши на тому, що організовано виїзд сокальчан до Києва, і там на Євромайдані, де вирішується доля України, є вже чимало наших краян.

А потім до мікрофона підходили представники різних політичних сил та громадських організацій, дехто з них вже побував у столиці, дехто збирається туди їхати, дехто постійно виступає на мітингах, а хтось уперше. Це – Олег Кожушко, Ігор Петренко, Богдан Зарічний, Юрій Товарянський, Тетяна Гнатишин, Ганна Морда, Емілія Онищук… Любомир Чабан, зокрема, наголосив, що не може бути на Сокальщині Партії регіонів, що осередок цієї партії на наших теренах повинен саморозпуститися, бо інакше – і на їхніх руках кров дітей, яких побили на Майдані Незалежності, і звернувся до голови РДА Наталії Карташової, щоб та написала заяву про вихід з Партії регіонів, «тоді ми вам зааплодуємо і будемо кричати «Слава!», а не «Ганьба!» Вважаю, що не треба розганяти райдержадміністрацію, там працюють чесні люди і виконують свої обов`язки, але Партія регіонів не може керувати Сокальщиною».

Після вигуків «Ганьба!», голова РДА Наталія Карташова висловила свою позицію: «Насамперед, хочу наголосити, що райдержадміністрація ніколи не відступала, і не відступить – місце України в Європі. І коли були позачергові сесії Сокальських районної і міської рад я вийшла і сказала, що місце України тільки в Європі, а не в путінській Росії. Україні допоможе тільки Євросоюз. Сокальська райдержадміністрація одна з перших засудила побоїще, яке вчинили беркутівці з нашими дітьми. Сокальська райдержадміністрація засудила дії беркутівців у Києві. Стосовно того, чи Сокальська райдержадміністрація з народом, чи ні, то рішення позачергової сесії районної ради, яке стосувалося написання заяв, ми виконали».

Через вигуки «Ганьба!», не виступила керівник апарату Сокальської райдержадміністрації Марія Христинич.

Володимир Чуб зачитав резолюцію протесту-вічa.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Хмельниччині рятувальники витягли з річки тіло загиблого чоловіка

15 листопада о 09:03 на пункт ...