Home / Цікаво знати / На шахті Великомостівська загинув гірник – учасник АТО

На шахті Великомостівська загинув гірник – учасник АТО

9 червня на шахті “Великомостівська” стався нещасний випадок – у виробці І північного вентиляційного штреку на глибині 450 метрів. В результаті ураження електричним струмом загинув машиніст гірничих виймальних машин.

Колеги надали першу долікарську допомогу. Приїхала бригада реанімаційно-протишокової групи ЛВ ВГРЗ. На жаль, заходи реанімування не дали результату: лікарі констатували смерть.

Спецрозслідування нещасного випадку проводить комісія, утворена наказом Головного управління Держпраці у Львівській області.

Олегу Бабенку у серпні мало б виповнитися 34 роки. Був мобілізований за шостою хвилею – із серпня 2015 по жовтень 2016, служив старшим механіком танкової роти у 128 піхотній бригаді Збройних сил України. За сумлінне виконання військового обов’язку його відзначили почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу “За взірцевість у військовій службі” ІІІ ступеня.

Учасник бойових дій на сході відвоював, повернувся на шахту – і загинув у підземці. Сиротою залишився неповнолітній син 9 років.

Ирина Огородник
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Що таке сучасний джерело безперебійного живлення?

У сучасних умови джерело безперебійного живлення ...