Home / Цікаво знати / На Сокальщині призупинили незаконну порубку лісу

На Сокальщині призупинили незаконну порубку лісу

Завдяки втручанню Червоноградської місцевої прокуратури мешканці Сокальського району відшкодують збитки, заподіяні природі їх незаконними діями.

Так, прокуратурою пред'явлено до суду три позовні заяви на загальну суму 55 тис. грн. в інтересах держави в особі відповідних сільських рад району до громадян, які, порушуючи вимоги природоохоронного законодавства, вчинили незаконну порубку лісу.

Водночас, за вчинення незаконної порубки, пошкодження та знищення лісових культур (адміністративне правопорушення, передбачене ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення) на громадян було накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.

Довідка: Згідно з ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна порубка і пошкодження дерев і чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб  від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім цього, за незаконну порубку дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об'єктах природнозаповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах, особам, визнаним судом винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 Кримінального кодексу України, може загрожувати позбавлення волі на строк до трьох років.

Ярослав ГАРАСИМЧУК,
заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури.     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Доставка посилок з Англії в Україну

Емігранти, які виїжджають з України за ...