Home / Цікаво знати / Найкращий захист – вакцинація

Найкращий захист – вакцинація

Щороку, восени, починаються розмови про майбутню епідемію грипу. Ось і зараз це стало на часі.

Епідеміологічна ситуація по захворюваності на грип та ГРВІ в нашому районі спокійна: перевищення епідеміологічного порогу не спостерігається в жодній віковій групі. У вересні ц. р. випадків захворювання на важкі пневмонії та грип не зареєстровано. За прогнозами, сезон грипу наступить, як зазвичай, з листопадовими холодами і триватиме до березня.

Досвід країн світу свідчить, що найбільш ефективним профілактичним захистом проти захворювання на сезонний грип залишається вакцинація.
Щоб не захворіти на грип, необхідно уникати контакту з особами, які мають прояви грипозної інфекції, обмежити відвідування місць великого скупчення людей, ретельно мити руки з милом, кашляти чи чхати в серветку, не торкаючись очей, рота і носа немитими руками, уникати обіймів і рукостискань, не підходити до хворих на відстань ближче двох метрів, робити вологе прибирання приміщення не менше двох разів на добу.

Бережіть своє здоров’я. Своєчасно звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою і ні в якому випадку не займайтеся самолікуванням!

Мар’яна ВАЩИШИН, лікарепідеміолог райсанепідстанції. 

Полезная информация о том, как купить дешевые авиабилеты онлайн .

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дії у випадку втрати закордонного паспорта – консультація Міністра юстиції України

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за ...